Nu re, ļauži ir atgriezušies, nevajadzēs man neko cept..Visādies domāju par ko es ar sevi varētu apruna’ties..laikam esmu glupa, nevarēju izdomāt..nav man šitentā talanta...
00
12/01/2015 16:40
Tad Tev steidzami jāņem kādas meistarības klases pie oderes, mož i talents atradīsies (varbūt jamais tikai snauž)
V-plēsi, tev nava baile, ka atgriezīšos no tiem kursiem traki samaitāta un uzmākšos tev visādos veidos... Šķiet, ka strapons šamai ir viens no populārākajiem draudu veidiem..