Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8900

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671334 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 16:36
Nu re, ļauži ir atgriezušies, nevajadzēs man neko cept..Visādies domāju par ko es ar sevi varētu apruna’ties..laikam esmu glupa, nevarēju izdomāt..nav man šitentā talanta...
0 0
12/01/2015 16:40
Tad Tev steidzami jāņem kādas meistarības klases pie oderes, mož i talents atradīsies (varbūt jamais tikai snauž) 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 16:41
V-plēsi, tev nava baile, ka atgriezīšos no tiem kursiem traki samaitāta un uzmākšos tev visādos veidos... Šķiet, ka strapons šamai ir viens no populārākajiem draudu veidiem..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 16:45
Dolče, un tad mums vāverplēša vietā būs plēstais vāvers.
0 0
12/01/2015 16:45
kā tajā reklāmā: ’čapi mīl tavu draudziņu piecos dažādos veidos’ ...  

... turklāt lepni maršēsi ar lielocieto un lielozaļopumpaino


eu ... kas te - sazvērestība briest???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 16:47
Nē, nē, man uzdāvināja lillā...
0 0
12/01/2015 16:48
... gurķi?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 16:48
Dolče, nelielies, es ar tiku pie tā kokteiļkuļamā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 16:50
V-plēsi, tev biezpiens jāēd..Pats uzdāvināji to lillā, kad izpārdošana tev noliktavā bija..Dots devējam atdodas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 16:53
Vizualizēju kā visas apdāvinātās ar lillā verķi rokās uzbrūk VP.
0 0
12/01/2015 16:55
Dolce,
es jau arī ēdu. Iespējams, ka tāpēc tīri labi atceros par to prezentu  
bet gurķis gan ir lielaiszaļaispumpainais nevis lillā

un ...  arī Tu, Frīn!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 16:55
frīna, ne tikai ar lillā, Viņš tur melnos dildo arī dalija..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 16:57
A gurķi tu man nedāvināji..es latvietis praktiskais, liekām mantām naudu netērēju, dāvinātam zirgam zobos neskatis, tobiš, dāvinātam štrumentam pumpiņas neskaitu, tikai baterijas nomainu..
0 0
12/01/2015 16:57
... jāiet tai noliktavā pačolēt, vai tur kādi uztrakojušos plēsējvāveru savaldīšanas pričindāli nav atrodami ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 16:58
VP, protams, Tu takš mani aplaimoji ar dāvanu.
Dolče, tad jau nebūs vienveidība, varēs pamīšus lietot tās divas krāsas.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

12/01/2015 16:58
Johaidī, un man??? Ne zaļa, ne lillā? Grrr. Lūk tad par to arī būs jāplēš.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 17:00
bet man jau tika tikai lillā..
0 0
12/01/2015 17:00
Ixxi, A tu jau toreiz nepieteicies
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 17:01
VP, kāpēc Tu Ixxi apdalīji? (Bargi tā noprasu)
0 0
12/01/2015 17:01
... mēģināsim labot pasaules netaisnību ...

Frīna laikam par bargo kundzi trenējas
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas