Hei, hei... es no pastaigas!
Super-puper laiciņš, protams ieklimtu arī kafejnīcā..un drusku panašķējos ar kūciņām...

tā kā pēc svētkiem svari rāda, ka viss normas robežās..un mērlenta viduklī uzrāda 4 cm samazinājumu, tad sajutos nopelnījusi kaloriju ’’bumbu’’.