Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8860

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671331 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
12/01/2015 01:02
Atņemiet tak viņai beidzot kāds to tē-vē kasti, lai murgot beidz!!!
0 0
12/01/2015 01:03
re, re... sarkanu peņuāru uzlika... līdz pašai zemei
un kā ar garšvielām?
0 0
12/01/2015 01:04
vāver, tu mani nesalauzīsi, bāz kur gribi, bet tv kasti nedabūsi
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

12/01/2015 01:04
(meklē kur iespraust Elim ķiploku)
0 0
12/01/2015 01:07
uz zoba, šodien sāka sāpēt... a, man vēl pašai savi te mētājas
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

12/01/2015 01:08
Kur Tev tie zobi mētājās?
0 0
12/01/2015 01:13
blakus ķiplokiem... )
0 0
12/01/2015 01:14
Opā! Sak,  bāz kur gribi?
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

12/01/2015 01:15
Neuzkāp...
0 0
12/01/2015 01:39
lab, jāpiespiež sevi gulēt..atttaaa
0 0
12/01/2015 01:43
kaut kas tā kā nokrakšķēja ... diez ķiploks vai zobi ?
0 0
12/01/2015 01:53
esi normaala?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

12/01/2015 05:50
Lāāāābrīīīīt!!!! Pietiek gulēt! /Iestiepju lielo ūdens toveri - jāvāra kafija!!!Varbūt kāds modīsies un nāks kompānijā pie kafijas krūzes...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

12/01/2015 07:15
Labrīt. kafija jau dzerās un tikšanās ar Fēliksu nenotika:))
0 0
12/01/2015 08:54
kafija jau padzerta. ..esmu ieradusies darba vietā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

12/01/2015 10:10
Labrīt!..Ziņoju, ka manā miestā -3 grādi, ziema atgriezusies, tas, ko Fēlikss pa nakti sapūtis, tas smuki ir sasalis un nav notīrāms-te es par sniega sanesumiem pie mājas! bet pozitīvais ir tas, ka bišku tā kā saulīte rēgojas,  šodien vajadzētu tikt līdz Siguldai..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

12/01/2015 10:30
Ziņoju, ka varonīgi atteicos no brauciena uz Pāvilostu, un pareizi, izrādās izdarīju.
Ixxi, ielej man krūzi ar kapeju, lūdzu, savādāk es piecelties piecēlos, bet pamosties aizmirsu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 11:41
Labrīt..ir bik pastrādāts, tagad varētu papļāpāt, bet neviena ta nav..Jāiet uzcept kreisais niks, lai varu pati ar sevi pabazarēt, nu gluži kā Odere..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

12/01/2015 12:28
Tad būs šodien sniegs vai nebūs?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

12/01/2015 14:38
Eij, kas te notiek?Visi ar Fēliksu draudzējas vai nobanoti, ka tāds klusums...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas