Labrīt!..Ziņoju, ka manā miestā -3 grādi, ziema atgriezusies, tas, ko Fēlikss pa nakti sapūtis, tas smuki ir sasalis un nav notīrāms-te es par sniega sanesumiem pie mājas!

bet pozitīvais ir tas, ka bišku tā kā saulīte rēgojas, šodien vajadzētu tikt līdz Siguldai..