Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8820

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671325 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
11/01/2015 22:51
a nu tad gan... turies..piespradzejies pie gultas
0 0
11/01/2015 23:03
... es jau tik pat kā piesprādzēta))))
0 0
11/01/2015 23:05
man patika svilpja atbilde tiem mušveidīgajiem sieviešiem)
0 0
11/01/2015 23:37
e-Bet, Tu laikam dzīvo kādā no ’Trīs sivēntiņu’ būdiņām ... un par Fēliksu sauc vilku
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

11/01/2015 23:38
Ziņoju, ka nepūš traki. Tikai mazliet.
0 0
11/01/2015 23:46
vāver, es dzīvoju tai trešajā...
0 0
11/01/2015 23:46
ak, ta loretiņu tikai mazliet pūš..ko?
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

11/01/2015 23:47
Eli, nevaru sūdzēties. :) Fēliksam patīk Tava kompānija.
0 0
11/01/2015 23:49
mums tās simpātijas nav abpusējas...
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

11/01/2015 23:51
Eli, ir lietas, kuras nevaram mainīt.
0 0
11/01/2015 23:55
izbeidz te filozofēt uz nakti)))))
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

11/01/2015 23:57
Eli, vai no rīta drīkst? :))))
0 0
12/01/2015 00:08
drīkst, bet labāk ap pusdienas laiku)
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

12/01/2015 00:21
Eli, beidz! Ap pusdienlaiku jākaļ plāni.
0 0
12/01/2015 00:30
... tikmēr kalsi, kamēr kļūs paaaavisam plāni
0 0
12/01/2015 00:31
es ar tik smagiem darbiem nenodarbojos, kā kalšana
0 0
12/01/2015 00:31
es ar tik smagiem darbiem nenodarbojos, kā kalšana
0 0
12/01/2015 00:31
atkal nevaru saprast, kas tai Pugačovai mugurā...
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

12/01/2015 00:34
Eli, vai Tu jau murgo?
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 1959

12/01/2015 00:36
Vāver, plāniem arī nav ne vainas! (meklē mērlenti)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas