Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8760

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671318 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
11/01/2015 20:13
ēdot vispar nav ko daudz muldēt..
un tāpec jau ir KOPA, lai atrastu ari kopigus tematus..
un jā mēdz būt intersanti..gan par politiku, gan sportu
0 0
11/01/2015 20:13
lasu murmuļ teikto, ar to gana visiem pietiek... )
0 0
11/01/2015 20:14
Murminator, attieksmi pret berniem, sievietem, matem, neaudzina religija, bet gan mamma ar papu.
0 0
11/01/2015 20:16
man jau liekas, ka kārtīga latviešu ģimene tieši visu izrunā pie pusdienu vai vakariņu galda... virtuve tak jaukākā vieta visiem... iedomājos, ka man no otras istabas būtu kaut kas jābļauj... un šis man no otras pretī)
0 0
11/01/2015 20:17
Asak, Tu kljudies, sadi paradumi bij ari lielas pilsetas, pats sedeju pie tadiem galdiem, kur sievietes visu pienesa, un pasas pie galda sedas tikai tad, kad onkas bij pargajusi uz terasi dzert teju, un pipot.
0 0
11/01/2015 20:21
Valet, ir visādi. Latvija ar skaitās kristīga valsts, bet vai ta te visi ir kristieši????
0 0
11/01/2015 20:22
salīdzinājums tāds neizdevies...
0 0
11/01/2015 20:23
anks, kas zem tevis pa balto laukumu?
0 0
11/01/2015 20:24
gļuki sole, izdzēs lūdzu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 20:24
Ube, Latvijā valsts no reliģijas ir šķirta..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:24
Murminator, attieksmi pret berniem, sievietem, matem, neaudzina religija, bet gan mamma ar papu.

Nea, draugs. Reliģija gan. Ir tāds stāsts, ka atnāca kāds cilvēks pie pravieša un jautāja, kurš ir tas cilvēks, kuru man visvairak jāciena?
Atbilde. Tava māte.
Jautājums. Un - otrais?
Atbilde. Tava māte.
Jautājums. Trešais?
Atbilde Tava māte.
Jautājums. Un ceturtais?
Atbilde. Tavs tēvs.

Sieviete pēc islāma atnākšanas kādus 1300 gadus, pirms tas notika Eiropā, saņēma mantojumtiesības un netika uzskatīta par sava vīra īpašumu.
0 0
11/01/2015 20:26
Biezi vien cilveki vadas pec redzetam filmam, kur tads gudrs musulmanju onka teic savas gudribas, vai skaists princis, tur savu doto vardu...
Fufelis tas ir, zog, izvaro, melo, un ir slinki, tiesi tapat ka starp baltajiem.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:28
... un tās tiesības uz mantojumu (kā tas ir jāsadala) ir skaidri un gaiši aprakstītas korānā. Pat sievai un vīram īpašums ir dalīts, jo vīra nauda = ģimenes nauda (par to viņam ir ģimene jāuztura - vīrieša pienākums bez jebkādām ierunām), bet, ja sieva strādā un nopelna, tad tā ir tikai un vienīgi viņas nauda un vīram uz to nav nekādu tiesību. Lūk, tas ir islāms.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:29
Biezi vien cilveki vadas pec redzetam filmam, kur tads gudrs musulmanju onka teic savas gudribas, vai skaists princis, tur savu doto vardu...
Fufelis tas ir, zog, izvaro, melo, un ir slinki, tiesi tapat ka starp baltajiem.

Nemēdz būt tā, ka starp 1.5 miljardiem cilvēku nav sliņķu, zagļu, izvarotāju, utt.
0 0
11/01/2015 20:30
Murminator, cienju pret Tevis nosauktajiem, ieaudzina gimene. Es pat tagad atceros, ka man, mazam knevelim, Mamma macija dot sievietei vietu, sab. transp. pofig, vai ta bij omite, vai jauna meitene, nekada religija, man to nemacija.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 20:32
nu, tā naudas dalīšana man patīk!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:33
Murminator, cienju pret Tevis nosauktajiem, ieaudzina gimene. Es pat tagad atceros, ka man, mazam knevelim, Mamma macija dot sievietei vietu, pofig, vai ta bij omite, vai jauna meitene, nekada religija, man to nemacija.

Valet, bet tagad tā vairs nenotiek! Es gan ar sabiedrisko reti braucu, bet spriežu pēc nostāstiem. Un tas, kas Tev toreiz kopā ar vecākiem to mācīja, bija skolotāja skolā, bet no viņas to prasīja tālaika reliģijas - zinātniskā komunisma un pārējo saistīto lietu nesēji. Ja skolotāja skolā mācīja, tātad tā bija ideoloģijas un ar to saistītā dzīvesveida sastāvdaļa.
0 0
11/01/2015 20:36
Toikai Rīga, tikai Dināmo, tikai Rīga tikai Dināmo. sarauj sarauj, sarauj sarauj, ē–ē-ē-Latvija. Uz priekšu Di-nā-mo... un ta talāk un saukļu viedi daudzi, sēeju blakus fanu zonai, pie beigam jau pat i kustības iemācījos... bet Jyrčiks Ragana nebija, va tik nesaslimis, vai ar Fēliksu aizpūties... koroc-kājas slapjas, plaušas izsalušas, bet mūsējie malači, Pretiniekiem par godu uzlika’’Tu tikai skuru nesamin’’. tā, šim gadam sporta fanošanas pietiks.
Un kā jums te gāja?es nelasījos.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 20:37
Biezi vien cilveki vadas pec redzetam filmam, kur tads gudrs musulmanju onka teic savas gudribas, vai skaists princis, tur savu doto vardu...
Fufelis tas ir, zog, izvaro, melo, un ir slinki, tiesi tapat ka starp baltajiem.

Valet, zini kas labi pēc manas pieredzes vienmēr nostrādā? Pajautā viņam, vai viņa reliģija to pieļauj un vai Muhameds ir mācījis cilvēkiem ta darīt. Cik zinu, ja cilvēkā vismaz kaut kāds grams ticības ir palicis, parasti samulst un nokaunas.
0 0
11/01/2015 20:37
To ko man skola macija, man bij pa vienu ausi ieksa, pa otru ara, bet ko Mamma, es atceresos visu muzu.
Skola mani biezak no klases dzina ara.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas