Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8700

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671311 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 18:53
Vesto, viņu mītnes zemēs nav ne darba, ne maizes, jo tie paši francūži visiem spēkiem tura pie varas kkādu līdz pēdējai lupatai korumpētu karalīti, lai tikai pa lēto varētu viņu dabas bagātības savās interesēs pumpēt un - pa dārgo pārdot. Ko tādā gadījumā, interesanti, viņiem citu jādara būtu? Un interesanti, kā te daži sevi ar lielajiem eiropiešiem sevi asociē! :-D Da ne kripatas labāki mēs viņu acīs neesam par tiem pašiem melnajiem - lētais darbaspēks un - ne vairāk.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 18:54
aleluja, pravietis ir klāt!
0 0
11/01/2015 18:56
Murminaator!
Nu normāls letiņš tak neslepkavos dēļ tā, ka jezum pimpis uz pieres uzzīmēts.
Manis pēz jēzumam kaut peteni piezīmē.Vai tādēļ ir ļautiņi jāslaktē?
0 0
11/01/2015 18:58
Murminator, ka Tu uzskati, vai delj karikaturas, ir pareizi nogalinat duci cilveku?
0 0
11/01/2015 19:03
Sole, nesmejies par pravieti ... mēs tak nezinām, kas ir jamā piekritēju pulks ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 19:04
VP..es nebaidos! man ir plinte... un nikns suns.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:05
Murminaator!
Nu normāls letiņš tak neslepkavos dēļ tā, ka jezum pimpis uz pieres uzzīmēts.
Manis pēz jēzumam kaut peteni piezīmē.Vai tādēļ ir ļautiņi jāslaktē?

Murminator, ka Tu uzskati, vai delj karikaturas, ir pareizi nogalinat duci cilveku?

Islāms ir reliģija pieaugušiem cilvēkiem ne tikai miesiski, bet arī - morāli un garīgi. Un netiek pieņemtas tādas nu, kā to lai nosauc ... Tipa - es nopublicēju karikatūras ar, teiksim, jūsu mātēm ar locekļiem mutēs (gribētu redzēt, ko jūs paši tādā situācijā darītu?), bet tad, kad kāds prasīs par to atbildēt, tad skaisti muldēt vai nu par to, ka mēs, žurnālisti, esam pārauguši bērni un nezinām un nesaprotam, ko paši darām vai arī momentā slēpties aiz vārda brīvības un citām tikai vienā virzienā strādājošām un dubultstandartu piepičkātām figņām. Aizmirstiet, islāms nav kristietība, kura par naudu atļauj sevī kājas slaucīt katram. Un, ja tur, tai redakcijā strādāja pieauguši cilvēki, tad viņiem tas bija jāsaprot, nevis vaņkas duračoki tagad jātēlo.
0 0
11/01/2015 19:06
Pareizi ar ir. Neies tak te no visvisādiem Feliksiem un (viņu) praviešiem bīties
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:06
Otrais jautājums. Nāksies vien samierināties, ka viņiem atšķirībā no mums ir vēl tādas vērtības palikušas, par kurām cilvēki ir gatavi dzīvības atdot.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:07
... un arī tas tiem pamuļķajiem žurnālistiņiem bija jāsaprot.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 19:08
Murmi..tu gribētu, lai arī pie mums notiktu tādi terora akti?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:10
Murmi..tu gribētu, lai arī pie mums notiktu tādi terora akti?

Negribu, bet izskatās, ka francūži, holandieši un daudzi citi (spriežot pēc rīcības) gan ļoti tos grib.
0 0
11/01/2015 19:10
es šoreiz piekritu murminatroram ..ja šajas dienās ari viens žurnālists nevis žurnaļuga pa Tv sacija,
ka viņš nav religiozs un ticigs ari nav , bet ja kāds sāktu dejot uz viņa mātes kapa viņš šautu..
ak ja un nevajag aizmirst, ka lielaka daļa to musulmaņu ir no bijušajām franču kolonijām...
jau ntajas paaudzēs
0 0
11/01/2015 19:10
Tur asinis ir karstākas kā jau dienvidniekiem, tāpēc ekstēmisti dullāki, nežēlīgāki.
0 0
11/01/2015 19:13
ube, ari   un tas bija sen zināms un saprotams..katra ziņā man izvarotā suņa šoreiz ir vairāk žēl ka to žurmalistu.piedodiet.. un jā jacieš ari pilnīgi nevainigiem garamgajējiem
ko sēsi, to pļausi..
0 0
11/01/2015 19:17
Ko Tu Murminator vari dirst, kads mates kaps? Vai zini kads musulmaniem armija bij miljakais teiciens(neskatoties uz to ka mates viniem skaitas liela ciena), ja tvaju mamu jebal, tad nu pec taviem spriedumiem, mums tur vajadzeja visus curkas apsaut?!
Par karikaturu sie nogalina cilvekus, bet aizstavet savu zemi, savest to kartiba sie neprot, pizdets demogogija.
0 0
11/01/2015 19:20
valets Tu laikam visu uztver tikai pa tiešo tas ir kā salidzinajums..
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

11/01/2015 19:20
valet... varbūt Tu varētu šo teikumu par tām mātēm arābu( kādā no musulmaņu) valodā iztulkot?
0 0
11/01/2015 19:21
Pēc šitik lielas starpvalstu akcijas, Eiropas valdības vieglāk varēs pieņemt likumus pret imigrāciju.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

11/01/2015 19:22
Ko Tu Murminator vari dirst, kads mates kaps? Vai zini kads musulmaniem armija bij miljakais teiciens(neskatoties uz to ka mates viniem skaitas liela ciena), ja tvaju mamu jebal, tad nu pec taviem spriedumiem, mums tur vajadzeja visus curkas apsaut?!
Par karikaturu sie nogalina cilvekus, bet aizstavet savu zemi, savest to kartiba sie neprot, pizdets demogogija.

Kur Tu PSRS armijā musulmaņus redzēji? Tas ka viņš etniski atbilst, neko nenozīmē! Islāms ir dzīvesveids un nevis kaut kas cits. Tas, ja kāds sit sev pie krūts un bļauj, ka ir muslims, bet pa kluso vīniņu aiz stūra sūc, nozīmē vien to, ka viņš ir liekulis. Ja runājam par zemes savešanu kārtībā, tad, valet, karogs Tev rokā! Ko neved LV kārtībā? Mums te ko, viss OK? Tad man Tev jautājums, ar ko sāksim? Un ko šai lietā no SE labāk būtu darīt?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas