Murminaator!
Nu normāls letiņš tak neslepkavos dēļ tā, ka jezum pimpis uz pieres uzzīmēts.
Manis pēz jēzumam kaut peteni piezīmē.Vai tādēļ ir ļautiņi jāslaktē?
Murminator, ka Tu uzskati, vai delj karikaturas, ir pareizi nogalinat duci cilveku?
Islāms ir reliģija pieaugušiem cilvēkiem ne tikai miesiski, bet arī - morāli un garīgi. Un netiek pieņemtas tādas nu, kā to lai nosauc ... Tipa - es nopublicēju karikatūras ar, teiksim, jūsu mātēm ar locekļiem mutēs (gribētu redzēt, ko jūs paši tādā situācijā darītu?), bet tad, kad kāds prasīs par to atbildēt, tad skaisti muldēt vai nu par to, ka mēs, žurnālisti, esam pārauguši bērni un nezinām un nesaprotam, ko paši darām vai arī momentā slēpties aiz vārda brīvības un citām tikai vienā virzienā strādājošām un dubultstandartu piepičkātām figņām. Aizmirstiet, islāms nav kristietība, kura par naudu atļauj sevī kājas slaucīt katram. Un, ja tur, tai redakcijā strādāja pieauguši cilvēki, tad viņiem tas bija jāsaprot, nevis vaņkas duračoki tagad jātēlo.
0
0