Soli, mācīt... var jau mācīt, bet mēs jau var uzlikt ignore...
00
11/01/2015 18:13
Arī musulmaņi iet manifestācijā... Islams nav terorisms, tāpat kā Vācija nav fašisms.
00
11/01/2015 18:16
a kuru tas vairs interesē ir vai nav..lauva jau sen pamodināta..
00
11/01/2015 18:17
Nezinu, neesmu pie datora, tapec nezinu kurs kur iet, bet sadas lielas ljauzu masas var novest pie nemieriem, ari teroristi berzes rokas, jo viniem jau patik, ja par viniem tiek runats.
Turat tos pūtienus pie sevis... manā provincē klusums...
00
11/01/2015 18:27
ube | 11.01.2015. - 18:13:00
Arī musulmaņi iet manifestācijā... Islams nav terorisms, tāpat kā Vācija nav fašisms. =========== Krievijā ar naff fašisms :) Kātad. Šitos visus dauņus uzspert uz mēnesi.Un mēness neredzamajā pusē.Lai tusē auni.
Valet, uzmanīgāk, bez garumzīmes, Nevis Vācijā bet Vācija. Ceru domu uztvēri...
00
11/01/2015 18:31
Valet vai Vesto?
00
11/01/2015 18:32
Valet, valet :) Es tik nesapratu, par ko piečakarējās .
00
11/01/2015 18:32
Piedod, draugs, Vesto.
00
11/01/2015 18:34
Ak tad man? Es savos izteikumos saku ko domāju. Ir citreiz nedaudz pār strīpu, bet visumā tā ir.
00
11/01/2015 18:35
Tatad es nav draugs pat ne mazuminja, ne mazakas kripatinas?
00
11/01/2015 18:35
Vesto domu neuztvera, ha, ha.
00
11/01/2015 18:36
Vesto, katrā valstī ir visādi sū... Bet nevar likt vienlīdzības zīmi starp valsti, reliģiju un fašismu, terorismu.
00
11/01/2015 18:37
Es tev valet teicu - piedod draugs.
00
11/01/2015 18:40
Pat kaut ka forsak sajutos, laikam pareizi saka, ka labestigums padara pasauli jaukaku.
00
11/01/2015 18:47
ube | 11.01.2015. - 18:36:21 ======= Ube! Vienlīdzības zīmi točna nevar likt. Taču cilvēkam ir jābūt cilvēkam. Uzturoties/dzīvojot svešā vidē(es te domāju valsti, tās tikumus/netikumus reliģiju... )tev gribot negribot ir jāpielāgojas. Francijā vispār vāks.Čigānu brandžu izsūtīja.Musulmaņu sievišķiem aizliedza nēsāt parandžas... Un tas ir pareizi. Ja man nāktos dzīvot musulmaņu valstī, tad es protams dzīvotu pēc viņu likumiem un ttt. A šitie āksti sabrauc eiropā un"mētā"savas tiesības.
Pisiet atpakaļ uz savu tuksnesi un griežiet galvas viens otram.(tas padebīliem musulmaņiem, normālie vienmēr būs cilvēki)