Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8640

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671304 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
11/01/2015 17:30
Fanelopsi, davai nākamreiz uz veikalu ar gāzmasku galvā - nebūs jābaidās no infekcijām un arī augļu stends pēc ķīmijas nesmaržos ... un drusku brīvāka apgrozīšanās sanāks, jo kāda trešdaļa pircēju ātri notīsies - vieni vienīgi plusi
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

11/01/2015 17:31
kā man patīk jūsu optimisms citiem dodot padomus.;))))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

11/01/2015 17:32
fraise gan malace, ka klātienē jūt līdzi hokejistiem.;))
0 0
11/01/2015 17:33
un ir cilvēki kam nav mašinas vai ari līdz bodei ie kājām..tie tāpat pa vecam visu stiepj rociņās..
nevis piekrāmē bagāžnieku..
0 0
11/01/2015 17:33
Ķirsīt,
Nu i Tu ko nejūti (klātienē tobiš)?
0 0
11/01/2015 17:33
vāver, nevaru... nav man tāda pagulte, lai tur palīstu... un tie koki tik tuvu logam...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

11/01/2015 17:34
un par produktiem, piemēram gaļu... neatceros, kad esmu to likusi saldētāvā...

kā no veikala, tā uz pannas vai katlā.;)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

11/01/2015 17:35
vāver - tik vien, ka klātienē tomēr jautrāk.;)P
0 0
11/01/2015 17:35
Betij,
Uzstutē to gultu augstāk uz Iļjiča kopoto rakstu krājuma. RTU laikā reiz šitā izrīkojāmies (gan ar galdu) - ideāli!
Dikti vērtīgas grāmatas izrādījās (nu tiešām no ļoooti kvalitatīva un blīva papīra) 
0 0
11/01/2015 17:36
..sākšu skaļi dziedāt...
0 0
11/01/2015 17:36
vāver, man joki nav prātā...
0 0
11/01/2015 17:37
vāverplēsi -es jau gan reti uz lielveikalu, un tad rīta pusē, kad nav daudz tautas/nedoāju ar šo vārdu portalu/.bet to, ka labākā prece ir lielveikala -tam protams neticu un neticēšu-bet protams katram ir izvele
0 0
11/01/2015 17:37
chery, es ari.  viss pa bikiņam..negrib nekādas puscūkas..
0 0
11/01/2015 17:38
tā, paceļ roku tas, kurš teica, ka labākā prece ir lielveikalā...
0 0
11/01/2015 17:38
cherrY -un es neatceros, kad gaļu būtu pirkusi veikalā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 17:39
Bete, nu nevar būt, ka tev tur Rīgas vidū šitā pūš??!!!es neko nejūtu..
0 0
11/01/2015 17:40
Bete, izslēdz tak to ventilatoru un pēc tam sāc vēju klausīties
0 0
11/01/2015 17:40
pierīgā pūš pamatīgi, priedes lokās
0 0
11/01/2015 17:41
Manā pierīgā diezgan mierīgi, TV dzirdu, kas ārā notiek, nedzirdu...
0 0
11/01/2015 17:42
mums ir tirgotava kur galja no vietējam saimniecibam..nu tipa tirgus..
bet kuricas fileju, spārnus gan lielbodē..citur jau naff
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas