Fanelopsi, davai nākamreiz uz veikalu ar gāzmasku galvā - nebūs jābaidās no infekcijām un arī augļu stends pēc ķīmijas nesmaržos ... un drusku brīvāka apgrozīšanās sanāks, jo kāda trešdaļa pircēju ātri notīsies - vieni vienīgi plusi
Betij, Uzstutē to gultu augstāk uz Iļjiča kopoto rakstu krājuma. RTU laikā reiz šitā izrīkojāmies (gan ar galdu) - ideāli! Dikti vērtīgas grāmatas izrādījās (nu tiešām no ļoooti kvalitatīva un blīva papīra)
00
11/01/2015 17:36
..sākšu skaļi dziedāt...
00
11/01/2015 17:36
vāver, man joki nav prātā...
00
11/01/2015 17:37
vāverplēsi -es jau gan reti uz lielveikalu, un tad rīta pusē, kad nav daudz tautas/nedoāju ar šo vārdu portalu/.bet to, ka labākā prece ir lielveikala -tam protams neticu un neticēšu-bet protams katram ir izvele
00
11/01/2015 17:37
chery, es ari. viss pa bikiņam..negrib nekādas puscūkas..
00
11/01/2015 17:38
tā, paceļ roku tas, kurš teica, ka labākā prece ir lielveikalā...
00
11/01/2015 17:38
cherrY -un es neatceros, kad gaļu būtu pirkusi veikalā