Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8580

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671299 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 14:41
Fanelopsi, suns tika nozagts no lielveikala, tur diemžēl ar suņiem neielaiž-suns bija piesiets ārpusē, speciāli tam paredzētā vietā.Ko vēl saimniecei vajadzēja darīt?..un kā var pateikt-labāk suns... nav labāk-ir slikti..ļoti slikti... zooofiliem bērni neinteresē..
0 0
11/01/2015 14:46
tas suns izskatījās tāds, kas uztucās cilvēkam, nedomādams, ka viņam ko ļaunu var izdarīt... iekoda tam maņiakam tik tad, kad šo sāka tur spārdīt vai kā... bet tie asiņojumi un izplūkātie spalvu kušķi, kā arī asiņainie gumijas cimdi runā paši par sevi
0 0
11/01/2015 15:06
oj beidziet meitenes..
0 0
11/01/2015 15:11
nu gan atradušas, ko apspriest... slimie ir visās sabiedrībās... bet es braukšu bļaut- Olē õle ole.Latvija-uzvara... drošī vien jau ka zauēs, bet jābļauj jau tāpat vien būs... ja vakarā rakstīšu te čukstus- jūs sapratīsiet, kur balss palikusi.
0 0
11/01/2015 15:12
greizi palūr uz fraisi..ļoti greizi...
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 15:24
Labāk nelūri greizi, sāksi vēl šķielēt, nesmuka paliksi...
0 0
11/01/2015 15:25
fraisei ir pazeizs domu gājiens.
Naff ko tur greizi lūrēt :)
0 0
11/01/2015 15:28
vai ta šitie nevar uztaisīt kādu sporta diskusijiņu, lai normāliem cilvēkiem šite ir miers) un nav acis jābola)
0 0
11/01/2015 15:28
vai ta šitie nevar uztaisīt kādu sporta diskusijiņu, lai normāliem cilvēkiem šite ir miers) un nav acis jābola)
0 0
11/01/2015 15:41
nu vai tad uz lielveikalu jāiet ar suni, suns var palikt mājās, neatbalstu arī mazu bērnu ņemšanu uz lielveikalu, īpaši vīrusu laikā -nedomāju, ka tos ratiņus mazgā/veikala-bērns visur pieskaras ar rokām, rāļauzu drūzma -nehigiēniski.un nevis diežēl -bet labi, ka veikalos ar suni neielaiž, nepatīk aeī, ka bez uzpurņa ved sabiedriskajā, ne tik sen bija raksts, ka par 3 mazgadīgo seksualu izmantošanu -cietumsodu nepiesprieda, nu ko vēl par sunii-uzliks kādu naudas sodu, ko nebūs par ko samaksāt
0 0
11/01/2015 15:47
fanlposi - a kas tev patīk?
0 0
11/01/2015 15:49
fanelopsi, nu nav visi tā taisnā ceļa gājēji... ir kad bērnus nav kur atstāt, pastaigas laikā ar suni, gribas vajag veikalā ieet... tak tā dzīve raiba kā dzeņa vēdars...
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

11/01/2015 16:32
"felikss" ir atnācis!!!
0 0
11/01/2015 16:34
... pagalmā viss vēl tīri rāmi...
0 0
11/01/2015 16:36
Maigs tas fēliks.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

11/01/2015 16:38
pie manis jau ir labs... vēl nav kā 2005jā, taču tievākiem ļaudīm ārā labāk nelīst... nu vismaz kādu atsvaru ķešā jāieliek
0 0
11/01/2015 16:46
vilksvilks -suņi noteikti skatāmi tik pa gabalu -vēlams uzpurnī un drošā saitē -bērni -nu kam viņi nepatīk, gan jau pieauguši, gan mazbērni -bet drīzāk iztikšu bez kāda produkta nekā iešu ar mazbērnu uz lielveikalu -pat uz vietējo mini veikalu ejam, ja zinam, ka līdz aytobusam ilgi -un veikals būs praktiski tukšs-protams mikroflora ir vajadzīga imunitātes stiprināšanai -bet ne jau nu lielveikalā
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

11/01/2015 16:46
Fenelopsi, baigi gudri jau nu izrunajies..bet ja nu nav kur to bērnu atstāt, bet maizīti vajag, ar ko bērnu pabarot vajag...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 16:47
..pieļauju, ka Fanelopsim nav ne suņu, ne bērnu..., jo tie tak sagādā tik daudz problēmu..nehigiēniski un tā... Un vispār-suns arī ir cilvēks, ... un suni tāpat nedrīkst ne mocīt, ne kā citādi ņirgāties.
Svilpi, nopietni-pūš? Mums it kā viss vēl mierīgi, tikai celiņš, ko tikko iztīrīju..atkal aizsnidzis... ibio...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

11/01/2015 16:48
Iztikt bez kāda produkta var, bet bez nekāda nevar... Un ja zini, ka neviena cita, kas atnes, nebūs, tad ir vien jaiet ar to mazo..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas