nu vai tad uz lielveikalu jāiet ar suni, suns var palikt mājās, neatbalstu arī mazu bērnu ņemšanu uz lielveikalu, īpaši vīrusu laikā -nedomāju, ka tos ratiņus mazgā/veikala-bērns visur pieskaras ar rokām, rāļauzu drūzma -nehigiēniski.un nevis diežēl -bet labi, ka veikalos ar suni neielaiž, nepatīk aeī, ka bez uzpurņa ved sabiedriskajā, ne tik sen bija raksts, ka par 3 mazgadīgo seksualu izmantošanu -cietumsodu nepiesprieda, nu ko vēl par sunii-uzliks kādu naudas sodu, ko nebūs par ko samaksāt
0
0