ziņoju, ka pēc tik ilga laika nolēmu pastaigāties pa tautām un radās novērojumi ...
1. Daudz veču un laikam dāmu joprojām bezbilžņieku ... pie laikmeta, kad visi un visur bildē

)..tur nu atbilde laikam vienkārša: vai nu atpazīstams(a)

) vai kadrā nelien

)
2.daži profili- lūriķi vēl no 2007. gada, bet nedaudz atpazīstami vecie tautieši, tikai zem citām birkām

)kas priecē...
3. novērotais pilnmēnes efekts, izskatās tomēr šad, tad uzrullē))
tā varētu turpināt ... u.t.t
pārējais vēl nepamanīts vai bez pārmaiņām

))