Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671292 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:26
nu, ja dibens smukāks par seju, tad jāliek!
0 0
11/01/2015 12:28
kur jūs redzat to dibenu???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:29
nu ir viena, ..kura sevi pozicionē tikai miglā, no mugurpuses..un ar aizsegtu seju..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

11/01/2015 12:31
Jā, tur gan taisnība, dibens droši seju "sit pušu":))
0 0
11/01/2015 12:33
Neredzeju nekadu dibenu, visas acis izboliju
0 0
11/01/2015 12:33
āaaaaaaaaa..nu tur biezi ir miglu bildes..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:34
ja kas, kādreiz bija aktīva diskutētāja, pēc salekšanās ar vecajo aģitbrigādi nogāja pagrīdē!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:35
Valet... dibenam baltas bikses priekšā..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

11/01/2015 12:35
Valet, par to jau var runāt daudz. Bet Fraise uzrakstīja arī manu viedokli. Bet jebkurā situācijā ir jāpieslēdz galva. Kā reklāmā - domāt vajag, domāt!!
Anksa - dzīve pierāda, ka fanātisms ir. Gan ticībā gan hobijos (dažādos)
0 0
11/01/2015 12:37
Ja bikses ir prieksa, tad tas nav nekads dibens.
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

11/01/2015 12:37
ziņoju, ka pēc tik ilga laika nolēmu pastaigāties  pa tautām un radās novērojumi ...
1. Daudz veču un laikam dāmu joprojām bezbilžņieku ... pie laikmeta, kad visi un visur bildē )..tur nu atbilde laikam vienkārša: vai nu atpazīstams(a) ) vai kadrā nelien )
2.daži profili- lūriķi vēl no 2007. gada,  bet nedaudz atpazīstami  vecie tautieši, tikai zem citām birkām )kas priecē...
3. novērotais pilnmēnes efekts, izskatās tomēr šad, tad uzrullē))
tā varētu turpināt ... u.t.t
pārējais vēl nepamanīts vai bez pārmaiņām ))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:37
fanātisms IR... paskatieties, kas Parīzē notika, tagad arī Vācijā..nu paldies Dieviņam, ka LV nav tik liela valsts, un mums nav bijušo koloniju, kuru iedzīvotājus būtu spiesti pie sevis uzņemt..un ar tiem sadzīvot!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 12:39
Gan jau bez pārmaiņām.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:39
hei, Sabi!
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

11/01/2015 12:41
soli, tikai nesaki, ka tikko pamanīji..až apraudāties var
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:43
Nē, pamanīju sen..un pasveicināju ar-bēdumāsu!
0 0
11/01/2015 12:46
sabi  
beata, es tikai izsaciju savu teoriju par murgiem, tas arī viss..
vel murgi var radities ja uz nakti ēd
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

11/01/2015 12:47
ziņoju, ka vecas nostalģijas velk pie tautām... ir skaistas atmiņas, bēdas paliek pagātnē...
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

11/01/2015 12:49
anks... kas teica, ka nav ļaut izvirzīt savas teorijas???jāprot ieklausīties... kas zin, varbūt secinājumi mainās )
... ievēroju labus paradumus un ar murgiem nesirgstu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

11/01/2015 12:52
Anksa, es jau arī tikai savu:) Un par ēšanu, tas arī tiesa.
Un vispār, dzīve ir forša! Īpaši šodien. Īpaši, ja skatās no otrā stāva loga uz dārza pusi. Viss tik balts un skaists:))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas