Nu bet emilija, pakustini taks savas mazas smadzenites. Es taks komentara versos pie Annikas, bet ne pie tevis, tad padoma, kada sakara bij tavs komentars.
Valet, kas tev -dadži biksēs?..ko tu vari kasīties visu laiku... bļin, vajadzēja tevi te LV pārķert un izvārguļot, citādi izklausies tāds seksuaļno ozabočennijs!!
00
11/01/2015 11:03
Nu paspideji emilij, vai asaka nav tava radiniece, vina tiesi ar tadiem tekstiem parasti iejaucas?
Valet, nē, neesmu, bet ja negribi, lai kāds iejaucas, nerunā publiski, čauksti paslēpies tumbočkā.
00
11/01/2015 11:12
Parasti divu citu saruna, iejaucas berni, pieaugusie parasti pagaida, bet nu gadas pieaugusi planpratini, kam ta pagruti sagaidit savu kartu.
00
11/01/2015 11:14
Labrīt visiem ozobočennijiem un ne-ozobočennijiem. (iejaucos sarunā)
00
11/01/2015 11:14
Annik, man nekada naida nav, un nav bijis, jo ka gan man varetu but naids virtuala pasaule, es vel neesmu tik vecs, lai skatoties uz sienu, bubinatu, un kratitu tai ar pirkstu.