Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8460

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671286 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
11/01/2015 10:52
Ah sita, tad es uz Tevim ar apvainojies, jo Tu... padomasu kapec un tad uzrakstisu.
0 0
11/01/2015 10:53
Kaut ka neatceros, ka butu pieversis uzmanibu emilijai.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 10:53
Sole, nea nezināju gan, nebūtu pateikusi, nezinātu, kam man tā mēle... Tā i staigātu riņķī mēdīdama, tagad iešu laizīties
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 10:54
Valet, ja jau tu esi te-aizej uzvāri mums meitenēm kakao... šorīt kaut kā ar kafijas puslitru bija par maz!!... acis neveras..dopingu vajag!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 10:54
Es arī nealkstu valeta uzmanības
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 10:56
Emīl, nolaizi no manis Protamu!!
0 0
11/01/2015 10:57
Nu bet emilija, pakustini taks savas mazas smadzenites. Es taks komentara versos pie Annikas, bet ne pie tevis, tad padoma, kada sakara bij tavs komentars.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:00
Labi, Sole, tiks darīts.
Gribu iejaukties publiskā svešā sarunā un iejaucos, Valet
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:02
Valet, kas tev -dadži biksēs?..ko tu vari kasīties visu laiku... bļin, vajadzēja tevi te LV pārķert un izvārguļot, citādi izklausies tāds seksuaļno ozabočennijs!!
0 0
11/01/2015 11:03
Nu paspideji emilij, vai asaka nav tava radiniece, vina tiesi ar tadiem tekstiem parasti iejaucas?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:04
Starp citu-šodien esot starptautiskā Paldies diena!!!... šodien ir jāpateicas saviem līdzgaitniekiem, nevis jākašķējas!!
0 0
11/01/2015 11:04
Ne nu forsi, visi citi, kas stridas, nav seksuali azabocenije, bet ja to daru es, tad avtomaticeski man ir problemas ar seksu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:06
ok, tad paskaidro man vecam marasmātiskam omukam... kas Tev kaiš?... kāpēc Tu tik naidīgi uztver visu?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:07
Valet, nē, neesmu, bet ja negribi, lai kāds iejaucas, nerunā publiski, čauksti paslēpies tumbočkā.
0 0
11/01/2015 11:12
Parasti divu citu saruna, iejaucas berni, pieaugusie parasti pagaida, bet nu gadas pieaugusi planpratini, kam ta pagruti sagaidit savu kartu.
0 0
11/01/2015 11:14
Labrīt visiem ozobočennijiem un ne-ozobočennijiem. (iejaucos sarunā)
0 0
11/01/2015 11:14
Annik, man nekada naida nav, un nav bijis, jo ka gan man varetu but naids virtuala pasaule, es vel neesmu tik vecs, lai skatoties uz sienu, bubinatu, un kratitu tai ar pirkstu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:15
PALDIES, Valetam..sačakarēji citiem rītu ..nu te vispār neviens nerunās..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

11/01/2015 11:17
Man gan šķiet, ka diskusijā jebkurš var iejaukties kurā brīdī vien ienāk prātā.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:18
Nu nez vai ir vērts apvainoties uz... kompleksainu čalīti
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas