Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8400

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671280 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
10/01/2015 21:26
valets runā jau gandrīz zviedriski)
0 0
10/01/2015 21:32
Ka to saprast, gandriz, atkal kaut kads Elizavetas rebuss?
0 0
10/01/2015 21:40
ficas ..kas tas ir?
0 0
10/01/2015 21:44
Tas ir zargons, mol ficas, c ar jumtinju.
0 0
10/01/2015 21:46
skaidrs, mazo draudziņ... ))))
0 0
10/01/2015 21:46
pipec ar jumtiņu!beigās i jumts aizbrauc!
0 0
10/01/2015 21:47
Vesela edusi
0 0
10/01/2015 22:36
tēma- koktēlis!odere tik ap sevi totāli burās!koktēlis augšāmcelsies!
0 0
10/01/2015 22:37
visas un visi noplīsuši!tak pa strauju!
0 0
10/01/2015 22:45
ne, es tādu dumi naivu, bet jautru filmu skatos...
0 0
10/01/2015 23:02
a saturs apmēram!es tagat kodeks česti!
0 0
10/01/2015 23:14
labvakar.
0 0
10/01/2015 23:18
labvakar
0 0
10/01/2015 23:28
nu ko, atkal, ūdens mutē?
0 0
10/01/2015 23:35
jā, izskatās, ka čalotāji pazuduši...
0 0
10/01/2015 23:39
čokotāji pazuduši!sabijušies pirms vētras!
0 0
10/01/2015 23:42
signe melo, melo!
0 0
10/01/2015 23:43
nu pa logu izskatās tāds tīri mierīgs...
0 0
10/01/2015 23:44
Lizbet, nu kas i’ ko? Vētru sagribējies? Ar šķīdoni nepietiek?
0 0
10/01/2015 23:47
ta man vienalga, kas tur aiz loga naktī... man tepat ir labi))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas