Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8440

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671285 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
11/01/2015 00:26
vai vienkārši sacēlās...
0 0
11/01/2015 00:27
liiza, nu tak...
vo, iedod privaataa epastu, iedoshu bildi. te ilgi jaagaida kaameer moderi izpeetiis...
0 0
11/01/2015 01:16
vai es tev ko prasīju?... šķiet, ka neprasīju... tā kā mielo acis pats uz savām bildēm)
0 0
11/01/2015 01:27
kutu sirdīga!iesit klusējot!
0 0
11/01/2015 01:31
baķka kaujās... iešu gulēt..vot
0 0
11/01/2015 01:33
es!tu ko!es teicu, lai tu iesit un klusē!a tu uz mani tādu bočku uz nakti nu paldies!ar labunakti, naktī tev tiks!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 10:38
Laaabrīt, vētras skartie!..nu, kā dūšiņas?  laiks pēc suņa, es jums teikšu..līst, snieg, pūš-šodien no mājas laukā ne soli!
Nez, kā ixxei?... Ixxi-ja dzīva ..atsaucies!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 10:39
Vērti vērti vētrā
0 0
11/01/2015 10:41
bulj-bulj, domaju ka ixxi vel nav izpusta krasta.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 10:42
Emīl, nemēdies!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 10:42
Jāļauj ixxei nožūt...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 10:43
es pagājušonakt gulēju kā susurs, neko nedzirdēju-pūta, vai nē.., bet likās jau, ka bija diezgan mierīgi, tik uz rīta pusi sāka stipri lietus līt!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 10:44
Kāpēc ne? Kam tad mēle paredzēta, ja ne mēdīšanai?
0 0
11/01/2015 10:44
Ja visu nakti negulejusi, tik podu apskavusi, tad diez ko liela runataja si nebus.
Man skiet, pramis vel tik ostai tuvojas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 10:47
Emīl, mēle ir laizīšanai-tu nezināji??
0 0
11/01/2015 10:48
vai tad tas lielais pūtiens nav paredzets šodien???
es pamazām veseļojos..sitā laikam jutas pipmaņi kam visas iekšas nopipētas užas..man gan jau ir gaisma tuneļa galā šorit tik traki nebija
0 0
11/01/2015 10:48
Iebuhnji Annikai sana, es mol ar te esmu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 10:50
Valet, tu mani vakar nebučoji, maite... es uz tevi tagad esmu apvainojusies!
0 0
11/01/2015 10:51
Gaismu tunelja gala vai tad neredzeja tie, kas no slimibas netiek valja?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 10:51
Un, kas tad par to, ka valets ir te???
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas