Laaabrīt, vētras skartie!..nu, kā dūšiņas? laiks pēc suņa, es jums teikšu..līst, snieg, pūš-šodien no mājas laukā ne soli! Nez, kā ixxei?... Ixxi-ja dzīva ..atsaucies!!
vai tad tas lielais pūtiens nav paredzets šodien??? es pamazām veseļojos..sitā laikam jutas pipmaņi kam visas iekšas nopipētas užas..man gan jau ir gaisma tuneļa galā šorit tik traki nebija