Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8480

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671288 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
11/01/2015 11:21
Tedra, skaidroju vel reiz, mans teksts bij versts Annikai, un ne par zinatni, ediena recepti, vai nopirkto apgerbu, tad paskaidro man, kada hera pec, emilija ielida ar savu vinuprat aspratigo tekstu?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:21
Wol, kas tur bij ar to paldies dienu? Paldies visiem, ka jūs esat? Tāpēc jau pasaule ir tik interesanta, ka mēs esam tik dažādi!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:21
Oi, drukas kļūdas... Sol
0 0
11/01/2015 11:22
Baļķi un skabargas...
0 0
11/01/2015 11:23
Kad tantukam nav ko teikt, tad vina otram piedeva kompleksus, nu dzilja doma, apsveicu tevi emilij
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:24
Jā, šodien esot PALDIES diena!..nezinu-kas to izdomājis, bet ir tak forši pateikt paldies!
tā kā es arī saku PALDIES-tautai.lv, kas jau daudzus gadus ir manas ’’otrās ’’ mājas... maniem šeit iegūtajiem draugiem un draudzenēm..paldies!..paldies par jaukajām sarunām diskutētājiem!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

11/01/2015 11:24
Laikam jāsavāra pipeļmētru tēja!:-P
0 0
11/01/2015 11:25
Nu pamegini paspidet asacin, uzraksti garaku tekstu, kaut ko bikucit par neviriskibu.
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:25
Nu, ko tu onkuliņ, valetiņ, tā uzcepies?
0 0
11/01/2015 11:26
Ludzu Annik, vienmer censos izkrasot diskusijas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:26
Valet, es esmu miera mika, bet tūlīt es sākšu dzēst, ja nenomierināsies!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

11/01/2015 11:28
Kā tādas vistas, kas nevar gaili sadalīt... atrauj durvis un izsper visus ārā atvēsināties.:-D
0 0
11/01/2015 11:29
Smagi nopusos, jo nu nekadigi nevaru saprast, vai nu tiesam tantukam dumalka nesance, vai ka? Nu kapec cepsanas, kapec kompleksi, jums ko, ja neruna par ediena recepti, neraksta salkanus glaima pilnus tekstus, tad skaitas nervozs, seksuali azabocenijs, sacepies onka?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:29
Vēl ar ūdens šalti varēji apšļakstināt,  moš es atmostos
0 0
11/01/2015 11:30
Vakarnakt līdz trijiem skatījos ekstrasensu cīņa(jā jā, atzīstos, skatos gan šīto murgu)un ko domājat- atlikuso nakts daļu sapņos arī visādas burlacības bija jāskatās. secināums- uz nakti labāk multenīti vai mīļfilmu. bet tagad kuššš, bobslejs-četrinieki brauc...
0 0
11/01/2015 11:31
Labi, labi Annik, iesu ka es labak kur mani mil, un ciena... notrausj lielo asaru no vaiga, lai jau jus VP ar saviem salkanajiem tekstiem priece.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:31
Valet, arī strīdēties ir jāmāk-izturoties ar CIEŅU, ... aizskarošus tekstus parasti bīda nenobrieduši pusaudži, vai onkuliņi-lūzeri, tādi, kādi atrodami blakus diskusijās... tu gribi viņiem līdzināties?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

11/01/2015 11:32
Fraise, kāpēc uzskati, ka tie ir murgi? Es gan tagad neskatos, bet to ko redzēju iepriekš, bija normāli. Nekas jau nav ideāls, bet...
0 0
11/01/2015 11:35
es nesaprot kur tam kašķim kājeles aug..  
ektarasensus nekad neskatos mani jau reklāmas atbiede.brrrrrrrr.ari tad slēdzu prom..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:35
es arī skatos Ekstrasensu cīņas..protams, ka tas ir uztaisīts kā šovs, bet... tas neizslēdz tādu cilvēku esamību...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas