Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8540

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671295 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:54
..es visu laiku domāju, bet nevaru sadūšoties-vajadzētu iet sniegu pagrūstīt..vajadzētu... vajadzētu...
0 0
11/01/2015 12:54
sole, gan jau pats  nokusīs
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 12:55
Gan jau nokusīs, mums jau kūst ka traks
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:56
man vajag vismaz taciņu priekš suņa uztaisīt, citādi viņa kā lec pa durvīm ārā, tā iestieg līdz vēderam..kājeles ta īsiņas!
0 0
11/01/2015 12:57
nu tad jau pietiks ar sapieru lāpstiņu padarboties
0 0
11/01/2015 13:08
A es vot, salociju izmazgatas drebes, nomazgaju traukus, blin, vel tie puteklji jasukne.
Moska nopirkt vienreizejos traukus, tad nevajadzes mazgat, paed un nafig misene.
0 0
11/01/2015 13:09
nu ja, cik ta šam vajag... pleķīti 20x20cm
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

11/01/2015 13:16
Valet, varu ieteikt vēl racionālāku pieeju. Vienreizējie trauki no kukurūzas cietes. Pēc pusdienām var apēst:) Pat misenē nav jāmet.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

11/01/2015 13:18
Pakaļas neredzēju, bet spīzdīgas ZeČubikses gan bija:-D
0 0
11/01/2015 13:31
kamēr jūs te ekstrasensus skatās... es vakar degpunktā iesāku skatīties, sižetu par suņa izvarošanu... nu līdz galam neskatījos, nervi neturēja... kollijs, tik smuks, tik šausmīgi žēli, saprātīgi skatījās... br..ir cilvēki, kas lopa vārda nav cienīgi...
0 0
11/01/2015 13:32
nu tā, televīzors apskatīts, sirmās cirtas aizzieķētas, laukā sniegs nokusis pats saviem spēkiem, nu vajadzētu kādu sūkni, lieko mitrumu aizsūkt, vai nu tadu gumijas slotu ar ko aizvelk lieko slapjumu prom, lai tiek līdz vārtiem pastkastei un suņu būdai... ko vēl cilvekam svētienas dienā gribēt... nu ir jua ir, kur izvērsties...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 13:33
jā, es arī to redzēju..tur vajadzētu linča tiesu, jo vaininieks tak zināms..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 13:33
pie mums palika tumšs, ..kaut kas būūūs!!!!!!
0 0
11/01/2015 13:33
Elizavet, es interneta virsrakstu izlasiju, man ar to pietika, un pat neveru valja to lapu
0 0
11/01/2015 13:35
es neta bik izlasiju, jo tas nav prātam apverams
0 0
11/01/2015 13:35
Es te sezu ar biedru polisosu, skatos uz gridu, nu taks nav tik putekljaina, moska nakamnedelj?!
0 0
11/01/2015 13:38
Fraise, mums bij tas pats, uzsniga, tad parvertas lietu, viss nokusa, tad saka baigi pust, sasala, un tad saka pust vel trakak, tad putinat, un nu smuka ziema.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

11/01/2015 13:38
Tumšs sametās... sniedziņš snieg:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 13:45
līst sniegs..ar krusu..užas!
0 0
11/01/2015 13:47
nu pa tv reklamēja to degpunktu, pateica par ko stāsts... arī nodomāju, šito es redzēt negribu... nu, bet vakar naktī, kā pa spīdi uzspiedās un sāku skatīties, ko viņš tur stāsta, tas lopveidīgais, tad kaimiņienes... bet visu noskatīties nespēju, kad tur niansēs sāka runāt...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas