Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8500

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671291 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 11:36
o..Melbārdis -pirmais! super..un otrā ekipāža-piektie..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 11:38
Kāds ne ar to kāju laikam no gultas izsperts...  
Šad tad paskatos e cīņas, bet liekas pārāk neticami
0 0
11/01/2015 11:39
beat tāpēc uzskatu, ka saskatoties, man pec tam rādās murgi... nu esmu es viegli emocionāļi iespaidojams .
0 0
11/01/2015 11:40
priotams, ka pēc tam radas murgi..jo tas viss no sātana nāk
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

11/01/2015 11:47
Nu, ka tādi cilvēki ir, nemaz nešaubos, jo esmu satikusi. Bet, par tiem murgiem... var jau paskatīties baisās Midsomeras slepkavības un ar miegs nenāks. Un vēl visa kā baisa ir gana, ko rāda TV
Skaidrs, Fraise.
Mani gan, laikam, neiespaido, gluži tāpat kā kafija.
0 0
11/01/2015 11:50
Annik, a kapec pret mani var bez cienas, bet man tas jadara ar cienju. Pie tam, kada gan var but aizvainotiba, ja es saku patiesibu.
Luk piemeram, par ekstrasensiem. Ka gan pieaugusi tantuki, var ticet sadam blenjam?
0 0
11/01/2015 11:50
man gan Midommera nebiede.. tik vel labāk nāk miegs..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23501

11/01/2015 11:55
Valet, ticība un ticēšana kaut kam nav saistīta ar vecumu. Galvenais, nekļūt par fanātiķi:)
0 0
11/01/2015 11:58
nu jau rekalmas tie sensi izkatas pec kaut kadiem briesmoņiem.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:03
atslēgas vārds ir ŠOVs... ikdienā tak tie cilvēki tā nestaigā, ne ar tiem dunčiem rokās, ne grabuļiem apkārušies!..tas ir skatuves tēls, lai cilvēkiem būtu ko skatīties un šausmināties. Bet to, ka pastāv cilvēki ar tādām spējām noliegt nevar... un ne vienmēr tas ir no sātana-kā Anksa saka... to atkal ir kristieši izdomājuši... sk.vēsturē-raganu dedzināšanu
0 0

Tēmas: 35
Ziņas: 7137

11/01/2015 12:04
anksa... katrai sievietei dota neliela raganas deva..parasti raganas ir skaistas... sensi, kā tu saki pēc izskata briesmoņi..bet ja tā ieskatās, tās ekstrasensu raganas smukas un spējīgas )))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 12:08
vaaaaiii..iegāju jaunākās bildes palūkot-zeme atveries, labāk nebūtu skatījusies... ehhh..nu, vai tiešām cilvēki paši neredz, ka izskatās briesmīgi??!!
0 0
11/01/2015 12:09
sole, es ari pirms kristibam intuitivi nespēju to skatities, un ja man ir meiginajusi uzsutit visādus sensus 
it kā saprotamu iemeslu deļ un daudz reizes..bet es kaut kā  izvairijos
nu tas garš stasts..
a visi tie grabuļi briesmigie nagi ragi beeeeeeeeeee..tāda bezgaumība..  
nu ja Zila kalna tante tiesām BIJA..un gan jau vel daži..bet ne jau tā spokošanas..
un vēl kas intersanti ja man nakatis tagad moka murgi un ir situācijas no kurām netiek arā..
es SAPNI sāku skaļi skaitit Tēvreizi  un tieku no visa vaļā, pati brinos
0 0
11/01/2015 12:14
nuuuu, man ir aizspriedums pret jebko, kas pārsniedz viduvējo normu, jebkura ticēšana jebkam, ja sak pārvērsties par apmātību-biedē, vai tas būtu Sātans, Kristus vai Dievs.., vai Allah akbar... pat fanātiska aizraušanās ar jebko, kaut kulināriju- jau izsauc mazliet noraidošu attieksmi.
0 0
11/01/2015 12:14
Beat, ir gan saistita, jo kad esi berns, tad nepazidams pasauli, tici vel raganam, spokiem, un citiem ermiem, bet nu ja pieaudzis budams tam tic, tad nu laiks pie galvas doktora.
0 0
11/01/2015 12:15
Ja katrā sievietē drusku sātans, tad jau pareizi, ka nolikta aiz vīrieša... Nu nez, nez.
0 0
11/01/2015 12:19
nav nekāda fanātisma, ja kas..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 12:19
Sol, visi nevar smuki būt  un paškritiski...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

11/01/2015 12:25
Visu saprotu, bet kāpēc galerijā dibenfoto jāliek? :))
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 12:26
Ja nav nekā cita, ko ielikt...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas