sole, es ari pirms kristibam intuitivi nespēju to skatities, un ja man ir meiginajusi uzsutit visādus sensus
it kā saprotamu iemeslu deļ un daudz reizes..bet es kaut kā izvairijos
nu tas garš stasts..
a visi tie grabuļi briesmigie nagi ragi beeeeeeeeeee..tāda bezgaumība..
nu ja Zila kalna tante tiesām BIJA..un gan jau vel daži..bet ne jau tā spokošanas..
un vēl kas intersanti ja man nakatis tagad moka murgi un ir situācijas no kurām netiek arā..
es SAPNI sāku skaļi skaitit Tēvreizi

un tieku no visa vaļā, pati brinos