Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 8560
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671298 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
426
427
428
429
430
431
432
...
1327
Tēmas:
3
Ziņas:
7403
11/01/2015 14:02
>elizabete
... bet kollijs tak bija smuks :)
0
0
11/01/2015 14:02
stulbais...
0
0
11/01/2015 14:05
solaris | 11.01.2015. - 13:33:51
pie mums palika tumšs, ..kaut kas būūūs!!!!!!
=========
A Tu pamēģini acis atvērt :D
0
0
Tēmas:
3
Ziņas:
7403
11/01/2015 14:06
>elizabete
Piekrītu, ka nav pārāk gudri ļauties, lai tevi svešais ved projām bez pretošanās - vai nu esi suns, vai sieviete sievietes gados :(
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
7793
11/01/2015 14:06
Tādam idiotam granātu pakaļā un palaist orbītā... zoofīls... seko rupja purpināšana!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
11/01/2015 14:07
ha-ha, Vesto..baigais asprātis!
nez, kā es ar aizvērtām acīm tik smuki, bez kļūdām būtu tekstu uzrakstījusi..
0
0
11/01/2015 14:10
te pagaidam salidzinoši mierigi..es runāju par to kas aiz loga
0
0
11/01/2015 14:10
Kas tur bija?
Kāds kroplis suni drāza ? O_O
Jā tā, tad atšaut to pērtiķi un miers.Kāda tur orbīta.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
11/01/2015 14:10
Anks-gaidi, tūlīt būs tev arī...
0
0
11/01/2015 14:13
es sapratu, ka te tik traki nebušot..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
11/01/2015 14:15
es par to lietu-sniegu-krusu..kak raz uz tavu pusi aizgāja!
0
0
11/01/2015 14:21
nu ja bet man jau tāpat majas jākuko..
šodien gan daudz esmu izdarijusi..jā jā grēkoju naudas darbus svētdienā daru..
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
11/01/2015 14:22
Līst visu dienu
0
0
11/01/2015 14:28
drusku snieg sikam pārslām
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
11/01/2015 14:28
..es pāršuvu vienu blūzi, nu ir pavisam citāds apģērba gabals!
0
0
Tēmas:
2
Ziņas:
2708
11/01/2015 14:30
Čakla Tu esi... es gan sliņķis
0
0
11/01/2015 14:33
solaris | 11.01.2015. - 14:28:36
..es pāršuvu vienu blūzi, nu ir pavisam citāds apģērba gabals!
==========
Ko pielaboji?
/interesē kā vecam skroderim/
0
0
11/01/2015 14:37
protams -gadījums ar suni ir neadekvāts un sodāms, bet suņa saimnieks -kapēc neved pavadā.un [varbūt labāk suns nevis bēns vai pusaudzis
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
11/01/2015 14:39
nu, sasienamas bantes vietā, uztaisīju stāvkrādziņu... un apakšu savilku kuplu un piešuvu maliņu.
Grūti izstāstīt, bet izskatās smuki!
0
0
11/01/2015 14:39
sole piešuva blūzei bikses... tagad būs cits apģērba gabals-kombinezons...
0
0
1
...
426
427
428
429
430
431
432
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu