Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8560

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671298 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

11/01/2015 14:02
>elizabete
... bet kollijs tak bija smuks :)
0 0
11/01/2015 14:02
stulbais...
0 0
11/01/2015 14:05
solaris | 11.01.2015. - 13:33:51

pie mums palika tumšs, ..kaut kas būūūs!!!!!!
=========
A Tu pamēģini acis atvērt :D
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

11/01/2015 14:06
>elizabete
Piekrītu, ka nav pārāk gudri ļauties, lai tevi svešais ved projām bez pretošanās - vai nu esi suns, vai sieviete sievietes gados :(
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

11/01/2015 14:06
Tādam idiotam granātu pakaļā un palaist orbītā... zoofīls... seko rupja purpināšana!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 14:07
ha-ha, Vesto..baigais asprātis! nez, kā es ar aizvērtām acīm tik smuki, bez kļūdām būtu tekstu uzrakstījusi..
0 0
11/01/2015 14:10
te pagaidam salidzinoši mierigi..es runāju par to kas aiz loga
0 0
11/01/2015 14:10
Kas tur bija?
Kāds kroplis suni drāza ? O_O
Jā tā, tad atšaut to pērtiķi un miers.Kāda tur orbīta.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 14:10
Anks-gaidi, tūlīt būs tev arī...
0 0
11/01/2015 14:13
es sapratu, ka te tik traki nebušot..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 14:15
es par to lietu-sniegu-krusu..kak raz uz tavu pusi aizgāja!
0 0
11/01/2015 14:21
nu ja bet man jau tāpat majas jākuko..
šodien gan daudz esmu izdarijusi..jā jā grēkoju naudas darbus svētdienā daru..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 14:22
Līst visu dienu
0 0
11/01/2015 14:28
drusku snieg sikam pārslām
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 14:28
..es pāršuvu vienu blūzi, nu ir pavisam citāds apģērba gabals!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

11/01/2015 14:30
Čakla Tu esi... es gan sliņķis
0 0
11/01/2015 14:33
solaris | 11.01.2015. - 14:28:36

..es pāršuvu vienu blūzi, nu ir pavisam citāds apģērba gabals!
==========
Ko pielaboji?
/interesē kā vecam skroderim/
0 0
11/01/2015 14:37
protams -gadījums ar suni ir neadekvāts un sodāms, bet suņa saimnieks -kapēc neved pavadā.un [varbūt labāk suns nevis bēns vai pusaudzis
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 14:39
nu, sasienamas bantes vietā, uztaisīju stāvkrādziņu... un apakšu savilku kuplu un piešuvu maliņu.
Grūti izstāstīt, bet izskatās smuki!
0 0
11/01/2015 14:39
sole piešuva blūzei bikses... tagad būs cits apģērba gabals-kombinezons...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas