Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8600

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671303 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

11/01/2015 16:49
pūš labi... bet ne tik labi kā gribētos!
0 0
11/01/2015 16:50
mans visbiežāk apmeklētais lielveikals ir SPICE-reizi 2-3 nedēļās-ap spici ir maz kājām gājēju -pārsvarā brauc ar mašīnām un autobusiem -kāda tur pastaiga ar suņiem, un protams ne ar maziem bērniem -pa stāvvietu vai?
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

11/01/2015 16:53
1x 2-3 nedēļas!!! ... ā, tad fanelopsis tikai konservus ēd
0 0
11/01/2015 16:57
elementāros produktus var vietējā miniveikalā nopirkt, nebūs maizīte -izcepsim, izvārīsim kartupeļus, paskatīsim ledussapi -laikam tā ir pilsētnieku iezīme -lielveikals, jā neēdu es lielveikalā, pa lielveikala kafejnīcām nestaigāju -nu nepatīk bari un drūzma, un drusku lielaku par gadu mazbērnu arī tur nevedīšu -un man no bērnības ir teikts -suns dzīvo laukos, sargā māju, ir suņi pavadoņi -neredzīgiem cilvekiem, bet suns kā rotaļlieta, ko pēc tam, kad apnīk -izmet vai suns prestižam, visi tie kraņči padusēs -man būs un paliks kranči -lai cik dārgi
0 0
11/01/2015 16:58
fanalopsi..vai tad stāsts vispār ir par to, kur tu ej, kā dari vai nedari... stāsts tak nebij par tevi, bet par ņirgāšanos par dzīvnieku... a, tu dari kā tev labāk un ērtāk, neviens to neapšauba
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

11/01/2015 16:59
Un vienkārši suns-draugs, kompanjons nepastāv?Ir tikai darba lopiņš -sargs?
0 0
11/01/2015 17:01
svilpi -laikam, ka konservus vispār neēdu -ja nu tik pie tiem nepieskaiti gurķus, tomātus, kas salikti burciņās, saknes pagrabā, sipoli, ķiploki virtuvē, zaļumi uz palodzes, viss, kas piemērots saldēšanai sasaldēts, nu protams milti, putraimi, maizi -nav problēma izcept -un nav tāda švamme kā lielveikalā
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

11/01/2015 17:01
austrumos cilvēki, kam sava veselība rūp, respiratorius lieto - nēsā uzturoties sabiedriskās vietās... fanelopsi - tas ir variants!
0 0
11/01/2015 17:02
Mans suns ar pa āru...   Tas netraucē būt draugam. Kaķis gan visurgājējs, tudi-sudi.
0 0
11/01/2015 17:03
diena jau uz beigām!es tikko pamodos!jāpaspēj visi darbi padarīt!itkā jau daudz nav!
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

11/01/2015 17:04
un vēl - fanelopsi - man prieks par Tevi... taču es neesmu gatavs pusdzīvi ķēkī sēdēt... cilvēka veselība jau nav atkarīga tikai no tā, ko viņš ēd, bet dzīvesveidā... bet tās ir manas subjektīvās domas!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 17:04
/piiiii..es laikam tagad neko neteikšu, Svilpis sēž uz vakts..par kulturāliem komentāriem..., bet man dikti lamāties gribas...
Sole..esi rāma..esi rāma...
0 0
11/01/2015 17:06
Sol, vai te kas nekulturāls bija???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 17:07
Ub, tu nesaprati..es valdu sevi, lai pati nekulturāli neizlamātos...
0 0
11/01/2015 17:08
Ā, nu skaidrs, bet par ko? Viedokļi dažādi, tas tak normāli.
0 0
11/01/2015 17:08
par respiratoriem -nu kamēr EBOLAS vīruss tālu, nav vērts runāt, bet padomāt vai iet un cik bieži uz veikalu teiksim epidēmijas laikā -nav par ļaunu, starp citu ir opcija =pasūtīt produktus uz māju-tas tāds lielveikal repertuārs, ja pērku pamatā no privātiem, suns -draugs un kompanjons -varbūt kādam tas der -ir manā apkārtnē pāris cilvēku, kas dzīvo 5, stavā, ir vairāk par 80 gadiem -un ar sunīti reāli ir jāiet staigāt -jā tādos gadījumos jā, bet, ja vasarā parki pilni ar suņu kakām, ja pat uz bērnu laukumu jāskatās ar bažām =sētniece tīra katru dienu -nu tas jau ir kultūras jautājums
0 0
11/01/2015 17:09
es šoreiz nesprotu fenelopša runāšanu ..ko dara un nedara..
vai nav vienalga kur tas sunitc bija atstāts..un kāpēc atstāts..tikpat labi tas vareja būt kalaidonitis..
vai tāpec jāņigrājas??  
ja par pirksanos  jā katru dienu iepērkamies.neciešu kaut kādas kaudzes ledusskapi ..lielai daļai cilvēku tieši lieveikals ir VISTUVAK mājam..
par pieejamibu nemaz nerunašu
0 0
11/01/2015 17:11
Nu gan jau sodīs to necilvēku, es tā ceru.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 17:13
protams..un lielveikalā arī sortiments plašāks, cenas zemākas-apgrozījuma dēļ, arī produkcija svaigāka, nekā mazajās bodelēs... un kāda švamme?... vai Lāču, vai Ķelmēnu maizi var nosaukt par švammi?
0 0
11/01/2015 17:13
laikam gan es nesēžu tikai ķēķī -strādāju, auklēju mazbērnu, eju uz teātri, mežu -nudien nejūtos atpalikusi, man pat liekas, ka laba saldētava =pietiekami liela palīdz mazāk sēdēt ķēķī, arī neēst tos dažādiem ķimikātiem apsmidzinātos augļus, nesen nenoturējos -nopirku pāris citronu -mazgāju ar karstu ūdeni -nav aroma -tikai kad noņemu mizu tā parādijās, agrāk miziņu lika klāt ēdieniem -labakai garšai
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas