Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8620

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671305 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
11/01/2015 17:14
sole, turi arī mani...
0 0
11/01/2015 17:15
ja ja mazpilsetas attalinatas no gaļvaspilsētas ir opcija pasutit uz majam ..un man ziemā lieveikals ir VIENIGA vieta kur pastaigāties
ja ari kafe pasežu..un uz;ēdu tur ceptas aknas vienmer baigi labas
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

11/01/2015 17:16
Labvakar, kaut pakar!!!
Es iru beidzot pie saziņas līdzekļa!!!
Ziņoju... Stokholmā pūta un puteņoja pamatīgi, bet bija 0 grādu (plkst.11.00)...  
Uppsalā drusku pamiers, bet jau -2...
toties vēl 50 km tālāk uz ziemeļu pusi, Fēliks draiskojās pilnā sparā... vilkāmies uz 60- 70 km stundā, jo 50 metru attālumā nekas nebija saskatāms... murgs... Pie manis ir coina ziema ar smukiem mēreniem -7 grādiem.
Pa nakti - podu neapskāvu, taču vertikāli nostāvēt arī nebija īpaši viegli... Kaut kur blakus kāda lietuviete bailes dzenāja dziedot pilnā rīklē... Klausījos kā nabaga igauniete mēģināja apklusināt...  
0 0
11/01/2015 17:16
Par veikaliem man dalītas jūtas. Ja vien var, izvairos, bet reizēm nav iespējas izvairīties. Un ķelmēnu maize ar nav manā mazbodītē. Toties tur atradu dažas feinlietiņas, kas nav rimčikā...
0 0
11/01/2015 17:17
solarim -par LāčU maizi neizteikšos -ilgi fanoju, vairs nē -iespējams, ka daudz tur ir mainījies, jā laikam šobrīd labākā ir ķelmēnu maize -i divas nedēļas stāv, augļus un dārzeņus gan nepērku
0 0
11/01/2015 17:17
atslegies elektriba uz 3 dienām vot ij būs saldetava
0 0
11/01/2015 17:18
Ixxi, labi, ka viss labi!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

11/01/2015 17:18
Hei, Ixxi!... Labi, ka esi laimīgi galā, mēs te par tevi uztraucāmies
0 0
11/01/2015 17:19
ixxi dzīva vesela..
nevajadzēja mazgāt tai karstaja udeni vot ij visu aromu noņemi..
es nemazgāju..griežu un ēdu.. viss ir
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

11/01/2015 17:19
Mīļās davai piekopsim veselīgu dzīves veidu un ejam papikoties... Baigi labais sniedziņš...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

11/01/2015 17:20
Vēlreiz labvakar un paldies visiem, kas labas domas domāja... tā šķībi paskatos uz Valetu un parādu 
0 0
11/01/2015 17:20
soaris -mazveikaliņi ir dažādi -ir, kur īpašnieks tikai tai dienai ved, pat dienas otrajā pusē ir tikai ilgspelējosi produkti, nav lielveikalā lētāk -lētāk ir pie privātā piegādātāja -jā reizēm nav ērtā laikā-tad vienojamies ar kaimiņiem
0 0
11/01/2015 17:22
bez citrona un banāna nekādi
0 0
11/01/2015 17:22
anksa -bet viņš nu veikalā pēc ķīmijas saržoja, man vispar liekas, ka augļu stends tikai pēc ķīmijas
0 0
11/01/2015 17:22
man bail... aizdomīgi trokšņi visapkārt... ārdurvis klab, kaut kur stikli šķind... man baillll
0 0
11/01/2015 17:25
fenelopsi man atkal liekas ka Tev rēgojas vai ari beigts deguns
es ari, protams, par veseligumu bet kā jau te sacija bez fanātisma..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

11/01/2015 17:26
Un Tu, Fanelopsi, tiešām ej uz teātri un uz darbu??? Šausmas! Tur tak var vīrusus dabūt!
0 0
11/01/2015 17:27
teātri tiešām var dabūt ātrāk, tur ciešaks kontakts ja jau par bīstamibu
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

11/01/2015 17:27
Elizabet, aizbāz auses un viss būs OK.
0 0
11/01/2015 17:28
Elizbet, fiksi paslēpies zem gultas ... a ja nu kas!

Ixxi - apsveiciens ar nonākšanu Svensonu apskāvienos
A tai lietuvietei (dziedošajai) vajadzēja sauso narkozi izsniegt - ij viņai baile nemāktu, ij kaimiņiem miers ...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas