Labvakar, kaut pakar!!!
Es iru beidzot pie saziņas līdzekļa!!!
Ziņoju... Stokholmā pūta un puteņoja pamatīgi, bet bija 0 grādu (plkst.11.00)...
Uppsalā drusku pamiers, bet jau -2...
toties vēl 50 km tālāk uz ziemeļu pusi, Fēliks draiskojās pilnā sparā... vilkāmies uz 60- 70 km stundā, jo 50 metru attālumā nekas nebija saskatāms... murgs... Pie manis ir coina ziema ar smukiem mēreniem -7 grādiem.
Pa nakti - podu neapskāvu, taču vertikāli nostāvēt arī nebija īpaši viegli... Kaut kur blakus kāda lietuviete bailes dzenāja dziedot pilnā rīklē... Klausījos kā nabaga igauniete mēģināja apklusināt...