A ja nu tur aiz loga ir labāk??? Izkāp pa logu, pārbaudi, citādi šī doma nakti gulēt neļaus
00
10/01/2015 23:50
jāprasa saimniecei jaunu dēli!guļot nezin ka tas sācis jukt ārā!tak pati sašāvusi!tāds paplāns bija!
00
10/01/2015 23:51
a tu no trešā kāpsi baudīt!
00
10/01/2015 23:55
ko nu melšat, nekādas vētras nav. drusku paputināja, un i to ne jau nu tā, ka dikti.es te savukārt lasu, ka 15.tajās ekstrasensu cīņās uzvarējusi ragana no Rīgas.nu tik jāgaida kad šo sezonu sāks pārraidīt.
00
10/01/2015 23:59
vētra nav atpeldējusi!runā, ka pirmdien vai otradien!
00
11/01/2015 00:00
Jesus, Fraise Tu taks neskaties par ekstrasensiem?!
00
11/01/2015 00:00
Atslābstiet. Vētra būs svētdien. Tobiš rīt.
00
11/01/2015 00:00
vāver, man logi aizlīmēti, es napadziņš, man vecie logi... un neraus jau tagad vaļā, cik to bildi redz, kas arā, ar to piepietiek...
00
11/01/2015 00:01
valet, viņa skatās gan)))))... stučī))))
00
11/01/2015 00:03
Betij, tad jau Tu iraid stukačs!!!
00
11/01/2015 00:05
Pie mums pusj nepajokam, iedomajos ka pramis tagad supojas
00
11/01/2015 00:06
Felikss brien no jūsiem pie mūsiem ..
00
11/01/2015 00:11
kaa jums man jaunaa mashiina/ :)
00
11/01/2015 00:13
... nesapratu... nu ja, bet ir jau vēls
00
11/01/2015 00:17
veels? :) es kad braucu ir gaishs. :) balta mashiiina :D
00
11/01/2015 00:19
tik un tā nesapratu... kāpēc pēkšņi pacēlās stāsts, par kaut kādu tur mašīnu...