Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8420

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671282 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
10/01/2015 23:49
A ja nu tur aiz loga ir labāk???
Izkāp pa logu, pārbaudi, citādi šī doma nakti gulēt neļaus
0 0
10/01/2015 23:50
jāprasa saimniecei jaunu dēli!guļot nezin ka tas sācis jukt ārā!tak pati sašāvusi!tāds paplāns bija!
0 0
10/01/2015 23:51
a tu no trešā kāpsi baudīt!
0 0
10/01/2015 23:55
ko nu melšat, nekādas vētras nav. drusku paputināja, un i to ne jau nu tā, ka dikti.es te savukārt lasu, ka 15.tajās ekstrasensu cīņās uzvarējusi ragana no Rīgas.nu tik jāgaida kad šo sezonu sāks pārraidīt.
0 0
10/01/2015 23:59
vētra nav atpeldējusi!runā, ka pirmdien vai otradien!
0 0
11/01/2015 00:00
Jesus, Fraise Tu taks neskaties par ekstrasensiem?!
0 0
11/01/2015 00:00
Atslābstiet. Vētra būs svētdien. Tobiš rīt.
0 0
11/01/2015 00:00
vāver, man logi aizlīmēti, es napadziņš, man vecie logi... un neraus jau tagad vaļā, cik to bildi redz, kas arā, ar to piepietiek...
0 0
11/01/2015 00:01
valet, viņa skatās gan)))))... stučī))))
0 0
11/01/2015 00:03
Betij, tad jau Tu iraid stukačs!!!
0 0
11/01/2015 00:05
Pie mums pusj nepajokam, iedomajos ka pramis tagad supojas
0 0
11/01/2015 00:06
Felikss brien no jūsiem pie mūsiem ..
0 0
11/01/2015 00:11
kaa jums man jaunaa mashiina/ :)
0 0
11/01/2015 00:13
... nesapratu... nu ja, bet ir jau vēls
0 0
11/01/2015 00:17
veels? :) es kad braucu ir gaishs. :) balta mashiiina :D
0 0
11/01/2015 00:19
tik un tā nesapratu... kāpēc pēkšņi pacēlās stāsts, par kaut kādu tur mašīnu...
0 0
11/01/2015 00:23
UN TAGAD?
oj, riit varbuut
0 0
11/01/2015 00:25
sacēlās stāsts uz mašīnu
0 0
11/01/2015 00:26
Par visu un neko...
0 0
11/01/2015 00:26
vienkārši sacēlās uz mašīnu)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas