Visu jau nestāstu, tik atceros, ka sapnī lasiju diskusā tekstu, ka oderi sapūtuši... Un par to mērglāzīti..Pomņu, ka pie sevis domāju, kas tā par oderi un kāds sakars ar glāzītēm..Toreiz es vel diskusos nepiedalijos un nezināju kas ir Odere...
00
10/01/2015 20:32
Es gribu lielu krūzi karsta kapučino... Bet mājās nav piens Un ārā šitādā laikā neiešu... un neviens neaicina arī
Dolče..un mērs kāds smuks ..ar Ušaku pat salīdzināt nevar!!
00
10/01/2015 20:39
Es te apstajos pa celjam viena veici, sadomaju kruziti karsta kakao nopirkt, un ar interesi tagad veroju, ka viens onka, censas iepirkuma ratinjus nokert, ko Feliks dzena
00
10/01/2015 20:40
piens!kapučino var bez piena, tikai ieliec cukuru un ilgāk jākuļ!