Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8360

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671276 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
10/01/2015 20:21
tik seksīgi dzer!ceru ka tā nav taisnība!
0 0
10/01/2015 20:22
tagat indīgs šnabis!trijos piegājienos nedzeru!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 20:22
MAn ir dežavu sajūta..Liekas, ka kādreiz sapnī esmu lasijusi batjkas, pec tam betes sekojošos komentarus..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 20:23
Dolče, tev tā ne-oma pārgāja?
0 0
10/01/2015 20:24
Anks, te jau vēt ir ar līko pirkstu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 20:25
PAmazām eju laukā, bet pļurkstamais vēl nav vaļā atnācis..Vairāk gribas lasīt...
0 0
10/01/2015 20:29
dolce, ko sapnī redzu, to reti kādam stāstu!
0 0
10/01/2015 20:31
Ienak, un sak kratit savu liko pirkstu Annikas virziena, nju, nju, tas mol asakainajam omitim par prieku.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 20:32
Visu jau nestāstu, tik atceros, ka sapnī lasiju diskusā tekstu, ka oderi sapūtuši... Un par to mērglāzīti..Pomņu, ka pie sevis domāju, kas tā par oderi un  kāds sakars ar glāzītēm..Toreiz es vel diskusos nepiedalijos un nezināju kas ir Odere...
0 0
10/01/2015 20:32
Es gribu lielu krūzi karsta kapučino...    Bet mājās nav piens  Un ārā šitādā laikā neiešu... un neviens neaicina arī 
0 0
10/01/2015 20:34
Lia, man ir piens, brauksi?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 20:35
Lasu ziņasun domju, laikam jāpārvācas uz Siguldas pašvaldību dzīvot..Tur neviens nepārbauda īpašumus, ienākumus un tik dala trūcīgo statusus..
0 0
10/01/2015 20:35
Ube, Tu ir īsts drauKs   Bet man nav auto, nivaru azbraukt...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 20:35
 man arī ir piens!
0 0
10/01/2015 20:36
Ja tantuks nevelas tada laika iet ara, tad interesanti, ka lai vina nokljust pie cita tantuka, mol ar teleportacijas palidzibu, vai?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 20:37
Dolče..un mērs kāds smuks ..ar Ušaku pat salīdzināt nevar!!
0 0
10/01/2015 20:39
Es te apstajos pa celjam viena veici, sadomaju kruziti karsta kakao nopirkt, un ar interesi tagad veroju, ka viens onka, censas iepirkuma ratinjus nokert, ko Feliks dzena
0 0
10/01/2015 20:40
piens!kapučino var bez piena, tikai ieliec cukuru un ilgāk jākuļ!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 20:40
Lia, cik tad tev tur talu līdz veikalam..tur pat čības un halatiņā var aizskriet..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 20:42
A es Lias ietekmē uztaisiju kapučino un kakao krustojumu..Baigi tumīgs, karsts padzēriens sanāca..Tik kā būs ar izmigšanu, nezinu...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas