Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8300

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671271 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 19:47
Liekas, ka tā odere tik mauc pa klaviatūru bez kādas sajēgas..kādas pieturzīmēs, kādi ģīmīši-vienalga!... galvenais piepļūtīt visas diskusijas, kurās vien var ielīst!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 19:47
A kāds zina vispār, kas viņa ir, redzējis dzīvajā?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 19:49
es bildi atceros..kādreiz viņai te bija arī seja ielikta... kā pases bilde...
0 0
10/01/2015 19:50
Labvakar!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 19:51
hei, māsa!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

10/01/2015 19:52
aha..a to man radās aizdoma uz vienu meitieti, ka varētu būt kreisasi niks..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

10/01/2015 19:52
bildē(-s) pusmaskējusies.tipa erotiski noslēpumaini.to es par oder
0 0
10/01/2015 19:53
Pienak pie Lias, nostajas uz pirkstgaliem, (mol teica ka gara)apskauj vinu, pievelkas, piespiezas pie sas vaiga, un nocukst, labvakar.
0 0
10/01/2015 19:53
Man ļoti patīk diskusija "Kokteilis", kur Oderixa smuki un rātni ar sevi runājas, un pat dod sev padomus, kas jādara
0 0
10/01/2015 19:54
Valet, aaaaaa... aš samulsu un nosarku 
0 0
10/01/2015 19:54
..pakāpies tak uz ķeblīš)
0 0
10/01/2015 19:54
klāj kuru!
0 0
10/01/2015 19:55
lia, es apmēram sazīmēju to vietu, kur šis ar buču trāpīja))
0 0
10/01/2015 19:55
Vai ne, nu varu taksu, ja sanemos, but ari jauks.
0 0
10/01/2015 19:55
Eliz, ķeblīša nav... to, man liekas, Renis pievāca līdzi uz Liepāju
0 0
10/01/2015 19:57
da nu! draiskajos, gandrīz tik ar sevi sarunājas!
0 0
10/01/2015 19:57
lab vismaz, ka viss cits vietā, lia)))
0 0
10/01/2015 19:57
Valet, skaidrs, ka Tu vari, un Tu noteikti arī esi jauks. Bet reizēm pilnīgi uzšaut gribas, kad Tu sāc uzvesties kā kašķīgs tīnis 
0 0
10/01/2015 19:58
Eliz, viss bumbās  Viss cits ir vietā!
0 0
10/01/2015 19:58
šodien jau ar kokteiļpadomi tika pašai doti... labi, ka vismaz ar sevi var parunāties...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas