Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 8300
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671271 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
413
414
415
416
417
418
419
...
1327
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
10/01/2015 19:47
Liekas, ka tā odere tik mauc pa klaviatūru bez kādas sajēgas..kādas pieturzīmēs, kādi ģīmīši-vienalga!... galvenais piepļūtīt visas diskusijas, kurās vien var ielīst!!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
10/01/2015 19:47
A kāds zina vispār, kas viņa ir, redzējis dzīvajā?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
10/01/2015 19:49
es bildi atceros..kādreiz viņai te bija arī seja ielikta... kā pases bilde...
0
0
10/01/2015 19:50
Labvakar!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
10/01/2015 19:51
hei, māsa!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
10/01/2015 19:52
aha..a to man radās aizdoma uz vienu meitieti, ka varētu būt kreisasi niks..
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17864
10/01/2015 19:52
bildē(-s) pusmaskējusies.tipa erotiski noslēpumaini.to es par oder
0
0
10/01/2015 19:53
Pienak pie Lias, nostajas uz pirkstgaliem, (mol teica ka gara)apskauj vinu, pievelkas, piespiezas pie sas vaiga, un nocukst, labvakar.
0
0
10/01/2015 19:53
Man ļoti patīk diskusija "Kokteilis", kur Oderixa smuki un rātni ar sevi runājas, un pat dod sev padomus, kas jādara
0
0
10/01/2015 19:54
Valet, aaaaaa... aš samulsu un nosarku
0
0
10/01/2015 19:54
..pakāpies tak uz ķeblīš)
0
0
10/01/2015 19:54
klāj kuru!
0
0
10/01/2015 19:55
lia, es apmēram sazīmēju to vietu, kur šis ar buču trāpīja))
0
0
10/01/2015 19:55
Vai ne, nu varu taksu, ja sanemos, but ari jauks.
0
0
10/01/2015 19:55
Eliz, ķeblīša nav... to, man liekas, Renis pievāca līdzi uz Liepāju
0
0
10/01/2015 19:57
da nu! draiskajos, gandrīz tik ar sevi sarunājas!
0
0
10/01/2015 19:57
lab vismaz, ka viss cits vietā, lia)))
0
0
10/01/2015 19:57
Valet, skaidrs, ka Tu vari, un Tu noteikti arī esi jauks. Bet reizēm pilnīgi uzšaut gribas, kad Tu sāc uzvesties kā kašķīgs tīnis
0
0
10/01/2015 19:58
Eliz, viss bumbās
Viss cits ir vietā!
0
0
10/01/2015 19:58
šodien jau ar kokteiļpadomi tika pašai doti... labi, ka vismaz ar sevi var parunāties...
0
0
1
...
413
414
415
416
417
418
419
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu