Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8240

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671266 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 10:46
Epriel, pie mums jau nesola tik traku, vairāk Kurzemes piekraste cietīs!
0 0
10/01/2015 10:47
es gan stradaas.gan te pljapaas
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 10:54
Anksi, kā veselība?
0 0
10/01/2015 10:56
nu vēl jau labi nav, seviskji agri no riita..dzeru termojadernajas antibiotikas arii
balss normālas  ari nav..kaut kāda čerstoņa kad vares dziedat to arī nezinu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/01/2015 11:35
man šodien enerģija..pārbīdu mēbeles, tīru māju... kaut muguru vēl drusku jūt!
0 0
10/01/2015 12:18
Nu re, ku labi... abi Dukurīšī atkal vinnejusi Pasaules kausa posmu... veiksmīga diena. gaidam bobsleju... divniekus
0 0

Tēmas: 3
Ziņas: 10776

10/01/2015 12:46
Sole, pasaudzē sevi, tā "perestroika" var pagaidīt
0 0
10/01/2015 13:18
valets | 10.01.2015. - 10:02:47

Oi, beidz te fleitet, nekadai vetrai Tu preti nebrauc, vienkarsi gaidi, kad visi tagad Tevi ucinas.
==============
+1200
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16377

10/01/2015 13:32
Dukurīši malači.;))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16377

10/01/2015 13:33
man enerģijas šodien nekādas - laikam tikai slinkumu lāpīšu.:)
0 0
10/01/2015 13:39
tā, bobi sākusi savus braucienus.man ar šõdien dīvāndiena. no agra rītiņa pusstunda poliklīnika pavadīta rezultējusies- jau vesels cilvēks iegājis ambulancē paliek slims... nu sāp galva, nespēks un tāds sagurums bez iemesla...
.ak vaij, kādi dupsīši  tv ekranā, apspīlētās biksiņās...
0 0
10/01/2015 15:28
otrais brauciens iet vaļā
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

10/01/2015 15:30
Dukuri ir riktīgie malači!
0 0
10/01/2015 15:55
un mūsu abi bobu Oskari ar saviem stūmējiem arī ir malači. 2. un 8. vieta... desmitniekā divas komandas, ir labi
0 0
10/01/2015 16:44
vsjo staburags iedēdināja mani kastē  nu lab, lai filozofē kopā ar dupšiem..
nē nu nespēju es nopietni uztver tekstus, ko raksta dupši
0 0
10/01/2015 16:54
Man ar nav saprotami tie pareizie vektori...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

10/01/2015 16:58
Nu atkal un atkal- bērnudārzs. anks, tā nav?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

10/01/2015 17:00
anks MK uzskatu par klaju stulbību no staba puses.viņš dara visu, lai viņa diskusos negribētos runāt.es to par sevi
0 0
10/01/2015 17:00
Anks, būtu tak priecājusies - patiesībā Staburags tevi iecēla par ministru savā Ministru Kabinetā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

10/01/2015 17:19
Ir! Es arī esmu ministrs. Fui, biju tik smuku komentāru uzrakstījusi un velti:)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas