nu vēl jau labi nav, seviskji agri no riita..dzeru termojadernajas antibiotikas arii balss normālas ari nav..kaut kāda čerstoņa kad vares dziedat to arī nezinu
man enerģijas šodien nekādas - laikam tikai slinkumu lāpīšu.:)
00
10/01/2015 13:39
tā, bobi sākusi savus braucienus.man ar šõdien dīvāndiena. no agra rītiņa pusstunda poliklīnika pavadīta rezultējusies- jau vesels cilvēks iegājis ambulancē paliek slims... nu sāp galva, nespēks un tāds sagurums bez iemesla... .ak vaij, kādi dupsīši tv ekranā, apspīlētās biksiņās...