Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8180

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671258 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 21:36
Labi ... tad par tām dzirnavām! Prozīt!

... ņemot vērā, ka Akselis ’nosvīda’
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:37
Prozit!... ja jūs zinātu, ko es dzeru... pienu!!!!
0 0
09/01/2015 21:37
Jūs nopietni..., ta jau varam sasparoties un jau rīt TĀDAM notikumam par godu sagaidīt lielo visLatvijas vētru..., jāmuldās visu nakti un ta jau rīt pret vakaru būs!!!
0 0
09/01/2015 21:38
Kauko īsti nesapratu.., kuram ’akselis’ nosvīda... ?
0 0
09/01/2015 21:38
Sole ... āāāāāā ...  
Nu tā tak naff godīgi!

Ai, tas bija agrākā vakarā - lai atzīmētu 5-dienu Valets tika nokrustīts par Akseli, ko sumināt, pat torte šim tika piedāvāta ... a tad viņš apēda torti un, piedraudējis ar trim banāniem un kaut kādiem sarakstiem, notinās tālēs zilajās, lai jāliek nebūtu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:39
Tas tā īsti reāli nebūs... visas vistas jau pa laktām...
0 0
09/01/2015 21:39
Sole..., vai tu vari iedomāties, ko es šobrīd iedzeru?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:40
Afi... augļu tēju?
0 0
09/01/2015 21:41
Njāāāā..., bet kā tās vistas, tur (laktās) noturās un pret rītu vēl... olas???
0 0
09/01/2015 21:41
Afi ... tikai lūdzams nesaki arī Tu, ka pienu!!!
0 0
09/01/2015 21:42
Viņas tik pret rītu tās olas palaiž vaļā
0 0
09/01/2015 21:42
Sole.., nēēēē...,
vermuts ar svaigispiestu citrona sulu...,
baigs pasāciens, bet daudz neizdzersi!
0 0
09/01/2015 21:43
Pienu no rīta...,
ja nu nekā labāka nav.
0 0
09/01/2015 21:44
... pie kafijas...
0 0
09/01/2015 21:44
ja nu nekā labāka nav.

Vai tiešām Tu tādu situāciju arī vari iedomāties?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:44
Afi..daudz jau no augļu tējas neatšķiras..tu man piedo, bet man vermuts nekad nav garšojis... kā man liekas-viņam ir vēmekļu piegarša atvainojos protams...
0 0
09/01/2015 21:46
Sole, atvaino.., .
katram jau sava gaume..,
ir manai līdzīga  un slikta!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:48
oi, Bohēmijas rapsodija... tas ir kaut kas...
0 0
09/01/2015 21:49
MMMMMMMM..., bet akkal, visu rapsodiju aprāva ’’sirmie muldoņas’’...
0 0
09/01/2015 21:53
..šamjo neapraus!!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas