Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8160

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671256 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 21:20
Ticu, Sol, ticu. 
Mans ar pēc vingrošanas un pirtiņas sāk lūzt nost.
0 0
09/01/2015 21:23
Miegamices!!!
Lembergs jums to nepiedos
un nelaidīs savā karaļvalstī!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:23
’’... un atkal tukšs un kluss ir klajumā..tik izbiedēts no trača negantā..par laukiem zaķēns aizļinkā... ’’
                                                                                                                    /Plūdons/
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

09/01/2015 21:23
Klau, LNT Paula koncertā atkal forši dzied - kad Tevis nav, man nenāk miegs, bet kad esi klāt, es nevaru parunāt... kā man patīk džezs!
0 0
09/01/2015 21:24
Pa LTV7 ’’Queen’’  filma!
0 0
09/01/2015 21:25
dāmītēm iet ciet)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:26
baigie večuki tur viņi visi.. es par Queeniem..
0 0
09/01/2015 21:28
Jauns gads, bet laiks tak nesāk skaitīt pa jaunam...,
viss iet un aiziet tālumā, bet vai sākās akkal no gala?
0 0
09/01/2015 21:29
Klau, Sole ... ja šiten tā turpināsies Tev uz janvāra beigām būs lielum lielais galds jāklāj ... 10K nav nekāds nieka cipars
0 0
09/01/2015 21:29
Neviens jaunāks nepaliek, ja nu vienūgi Sofija Rotaru.
0 0
09/01/2015 21:30
no gala jau, iespējams, ka tiešam kaut kas sākas ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:30
jap..laikam tautas vēsturē tā nav bijis..es gan īpaši neesmu pētījusi vecās diskusijas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:31
un Fredijs..mūžam jauns... baltā triko!
0 0
09/01/2015 21:31
Ir. 2 gab (bet sen jau slēgtas) ...
Pirmais ’ziņu dēlis’ ir 65000 ar asti ... un vēl viena 25000 izmēros ...
0 0
09/01/2015 21:31
Sole, par kādām vecajam diskusijām iet runa... ?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:32
VP. bet jāskatās jau arī-cik ilgā laikā tie komentāri satecējuši...
0 0
09/01/2015 21:33
ĀĀĀĀĀĀĀ...,
Sabim bij reiz feins ’dēlis’,
bet kur jau tie gadi...,
še mums tikpatlabs, vai pat labāks!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:34
Afi..mēs par komentāru skaitu runājam... kad būs 10000 ierosinu visiem aktīvistiem sanākt kopā un drusku atzīmēt!!!!
0 0
09/01/2015 21:34
Nu tieši tā!
0 0
09/01/2015 21:35
Solīt..., mēģināsim tos komentārus ’’tecināt’’ arī uz šīm’’dzirnavām’’...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas