Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8200

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671261 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 21:53

0 0
09/01/2015 21:54
Jappp ... ’gabaliņš bez kauliem’ ... labbbsss  

bet labāk tomēr klausīties uz normālas audiosistēmas, nevis tv ...

/uzreiz piekrītu, ka esmu izlepis ... un "ar to lepojos"/
0 0
09/01/2015 21:55
afan!
Tu"kod"? :D
0 0
09/01/2015 21:55
Manuprāt labākais ir ’’vecais vinils’’, bet uz labas aparatūras ... un mazliet snaužot..
0 0
09/01/2015 21:57
... es tak teicu..., vermuts ar citronsulu(svaigispiestu)...
0 0
09/01/2015 21:57
Nu ... ir kas skan baudāmāk uz ’vecā vinila’ ... ir arī kur tīrā skaņa labāka ... bet poļubomu mūzikai vajag labu aparatūru
0 0
09/01/2015 22:02
Vecie vinili bez ’pribambasiem’ labi skan KISS, Sex Pistols, gandrīz visi ’glemroka pārstāvji’... un vēl daudzi citi Arī Frenkam Sinatram nekādi modernie skaņas tīrītāji un ’’regulētāji’’ nav vajadzīgi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 22:07
labi, puiši... patusējiet nu vieni..iešu es ar atlaisties, bet es negulēšu es jūs vērošu!!!!
0 0
09/01/2015 22:09
afanana | 09.01.2015. - 21:57:08
========
Atvainojos.Neizlasīju.

Un par vinilu teikšu tā.Tas ir nedaudz fetišs mūsdienās.
Esmu lasījis par vinila"atdzimšanu", bet tas ir tikai modes pēc.
Mans subjektīvs viedoklis.
0 0
09/01/2015 22:11
Afi, es jau nerunāju par to ’skaņas tīrīšanu’ ... tajos gados mūzika tika orientēta uz pieejamo skaņu ierakstu tehniku, līdz ar to tā visbaudāmāk skan tieši uz ’netīrā’ skaņas nesēja

Digitālā laikmeta mūzika toties jau sākotnēji nepieļauj lielu ’baltā trokšņa’ komponenti ierakstā

Sole - tas no sērijas "lielais brālis vēro tevi!"?
0 0
09/01/2015 22:13
Vesto ... nu var jau teikt, ka fetišs, bet ir tur kaudze nianšu tomēr ...

Atdzimšana nibūs vis ... kaut arī - kā jau Afis teica - tā laika mūzika vinilā IR ar specifisku nokrāsu
0 0
09/01/2015 22:21
vaaverplēsi.
Lai būtu specifika visam tam pasākumam.
Palabošu sevis teikto.Atdzimšana nē.Interese par tehnoloģiju kā tādu.
0 0
09/01/2015 22:23
Tā jau ir, tagad attīrīt var visu iespējamo, bet veco vinilu disku (īpaši koncertierakstu) skaņa  manuprāt ir ’pamatīgāka’, it kā ar paša klātbūtni, kad nekad nedzirdi perfekti tīru mūziku, bet īsteni ’’dzīvu’’!!!
0 0
09/01/2015 22:27
Vesto,
Tad es Tev piekrītu.
Interese publikai ir. Jo diemžēl tieši agrāko gadu ieraksti uz tā vinila (protams - nesačakarēta) skan savādāk. Tāpēc arī rodas nostaļģija. Tāpat kā ar lampu pastiprinātājiem elektriskajām ģitārām.
Iemesli tur patiesībā tiešām ir tīri tehnoloģiski - digitālais ieraksts ’nedavelk’ šadas tādas niansītes skaņā, ko auss tomēr uztver ... un ’saka priekšā’, ka nav īsti riktīgi
0 0
09/01/2015 22:28
Afan!
Nu nez.
Nerunāsim te par MP3 :)
Tur viss ir apgraizīts :D
Nu nopērc bodē normālu audio matricu, un uzmet viņu uz daudz maz normāla atskaņotāja.
0 0
09/01/2015 22:31
vaaverpleesis | 09.01.2015. - 22:27:27
======

Jap.
Es te ar lielu intresi sekoju vienam forumam, kur veči ķīmiķo lapmu pastūžus.Pirmkārt smuki . Otrkārt prieks par skaņu
========
Par "digitālo skaņu" negribu īsti piekrist("ka nepavelk skaņu" Fig kādā formātā cep studijā, kādā klausamies.
0 0
09/01/2015 22:35
Nu negribās pārak ’iegābties’ jaunajās tehnoloģijās un muzikas virzienos.
Es pat ticu, ka drīz apgalvos par viskaukādu ’reperu’ uzvaru pār rokmūziku,
jo šie lūk esot ’’ejošāki’’ tirgū un tikai ntapēc pārāki par Elvisu Presliju!
0 0
09/01/2015 22:35
MP3 ir kkas līdzīgs gumijas sievietei vai bezalkoholiskajam alum. Piedodiet par skarbumu

Kaut arī MP3 ir vienīgā iespēja paņemt līdzi ceļā kaut ko klausāmu ...


Lampu pastūzim lielāka vērtība ir tomēr nevis mājās, bet dzīvā izpildījuma variantā - overdraiva režīmā lampas uzvedas pilnīgi savādāk nekā tranzistori, tāpēc dod specifisku un ausīm tīkamāku skaņu

Jaudas lineārajā posmā atšķiribas praktiski nav, ja neskaita 50Hz fonu, kas pats par sevi nav nekāds pluss
0 0
09/01/2015 22:39
Aga, Afi ... atceros, reiz netā lasīju satrakojušos mazgadnieku patiesa sašutuma izpausmes par ... to, ka Mocartu vajadzētu ’norakstīt vēstures mēslainē’, jo lūk Bībers esot cik tur gadu laikā sacerējis vairāk dziesmas, nekā Mocarts Rekviēmus visā savā dzīvē ...  
Iespārda, vai ne?
0 0
09/01/2015 22:41
Vāverplēsi..., gudri, bet ’sausi’’.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas