Ja ziemā ir tāda kā pēdējie gadi tad čiks vien ir... Šūnu ciems nav tik traks kā viņu mālē.
00
09/01/2015 21:13
sole.lai Tev izdodas tā jau ir..es aprili mēdzu kāpt sauljoties uz majas jumta..vietu var atrast ja grib sen tas bija..un uz vecumu ari vairs tā nesauljojos
Labi, atklanīšos, jāizguļas, jo nav zināms vai rītnakt varēs gulēt.
00
09/01/2015 21:18
man ar vsjo, šodien detektivs ir normālā laikā.. arlabunakti sole tik tiešām tur viss ir..ja kas te ari visa ka pietiek..nevar nemaz visu apmeklēt.. jaizvela