diskriminācija kaut kāda. dala te pēc dzimuma, neļauj runāt, ja nav īstais dzimums... ak un vai, te jau jāpiedomā pie visa, ko runā. tagad pat paskatīties citadāk ir bail, ka nepiešuj kādu rasismu vai citu ..mītismu.vai ... fobiju. ekk, pat prezidentam Eiropas funkcionāri piedraud.cik nu viņš vispār spēj parunāt.to pašu aplam iztulko
0
0