Labi, ka Fraise nejautāja "Komu ņespitsja v nočj gluhuju?"
00
09/01/2015 18:22
jā, Parīzē ir trakums, teroristi ir nogalināti, domājiet ar to apstāsies????bet Pilsēta, lai arī Parīze, tomēr ir tā, nevis viņa... (pārdomās bubinu pie sevis)
Lietuvieši esot izdevuši grāmatu-Ko darīt civiliedzīvotājiem, ja uzbrūk Krievija... Vai mums ir kas līdzīgs?
..rokasgrāmata..spravočņiks-kā rīkoties..dajebkādā ekstremālā situācijā???..NAV!!!..jūs zinat, kā rīkoties... nu-izņemot bļodu galvā?
jā, mums padumjajos laikos bija tāda stunda-civilā aizsardzība... Varbūt būtu vērts tādu atjaunot, skatoties uz to, kas tomēr pasaulē notiek!?
00
09/01/2015 18:44
Redz, nedrīkst aizmirst apstākli, ka tajos laikos informācijas aprite bija praktiski nekāda, turklāt esošā tika stingri kontrolēta ...
Mūsu skolas laikā tomēr bija vēl ’aukstais karš’ un ideoloģijas uzturēšanai kā arī publikas turēšanai grožos bija nepieciešams baisais naidnieka tēls (ar norādi, ka jau rīt VIŅI var uzmest atombumbu)
00
09/01/2015 18:46
jaunsargos un skautos jau laikam māca. bet te jautājums-cik daudzi jaunieši iet skautos un jaunsardzē?
00
09/01/2015 18:47
es piemēram tiešam nezinu, ko unka. ja jau tagadējos laikos ļoti bieži neesmu informēta par lietām, kuras citi pārzina detaļās. tad -ekk, kā būs lemts nolikt savu galvu- ta būs.