Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 7980
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671237 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
397
398
399
400
401
402
403
...
1327
09/01/2015 17:08
Beat, labak jau par duraku nosauc, bet ne par duracinju.
0
0
09/01/2015 17:08
valet, a kārnā govs būs labāk, ko?... resna... tas tak kā slavinājums saimniekam... značit labi baro... ar kūkām)
0
0
09/01/2015 17:11
Labak skanes, v meru upitanaja.
0
0
09/01/2015 17:13
čerez meru upitanaja
0
0
09/01/2015 17:14
Starp citu, kur Murminators palika, vai tik ljaunie tantuki, nebus so noknabajusas? A es ta gribeju par vienu temu ar so padiskutet.
0
0
09/01/2015 17:21
nekā nesaprotu
0
0
09/01/2015 17:22
anks, neraud resnā govs))))
0
0
09/01/2015 17:22
Anks, vnk Valets ar Ixxi un e-Betiju tēvzemi sadalīt nevar ... laikam jau trakoti maziņa - visiem nepietiek
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
09/01/2015 17:23
No anksas pat cauraudzis nesanāk... Tu ko Eliza???
0
0
09/01/2015 17:23
Annik, ieliec Elizavetu melnaja kaste, vina ir nesieviskiga, ta luk viens ommuks medz teikt.
0
0
09/01/2015 17:23
e-Beta ... kur Tu ir redzējusi raudošu govi, turklāt vēl ’čerez meru upitannuju’?
0
0
09/01/2015 17:24
lamājas
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
09/01/2015 17:24
Vāver-p., priecājies, ka mēs Tevi nedalām...
Anksa, piemērojam acumēru...
0
0
09/01/2015 17:25
Mani grūti sadalīt - koža da kosķi
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
09/01/2015 17:26
Arī tos var sadalīt un atdalīt...
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23500
09/01/2015 17:27
Tas saucas - gazele:) Trausla un gracioza:)
0
0
09/01/2015 17:28
cauraudzits
ixxi es domā, ka tagad iznāks gan..
bet ja par govi tad nāk prāta fima Teatris.."Ida, ak Tu mana vecā govs" tas bija miļi
0
0
09/01/2015 17:29
Ixxi ... pat ja atdalīsi - zobiņus aplauzīsi
0
0
09/01/2015 17:31
Parīze vairs nav nekāda sapņu pilsēta, atkal šauj
0
0
09/01/2015 17:32
Žēl, ka tā, viņa ir skaista...
0
0
1
...
397
398
399
400
401
402
403
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu