Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7980

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671237 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 17:08
Beat, labak jau par duraku nosauc, bet ne par duracinju.
0 0
09/01/2015 17:08
valet, a kārnā govs būs labāk, ko?... resna... tas tak kā slavinājums saimniekam... značit labi baro... ar kūkām)
0 0
09/01/2015 17:11
Labak skanes, v meru upitanaja.
0 0
09/01/2015 17:13
čerez meru upitanaja
0 0
09/01/2015 17:14
Starp citu, kur Murminators palika, vai tik ljaunie tantuki, nebus so noknabajusas? A es ta gribeju par vienu temu ar so padiskutet.
0 0
09/01/2015 17:21
nekā nesaprotu
0 0
09/01/2015 17:22
anks, neraud resnā govs))))
0 0
09/01/2015 17:22
Anks, vnk Valets ar Ixxi un e-Betiju tēvzemi sadalīt nevar ... laikam jau trakoti maziņa - visiem nepietiek
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 17:23
No anksas pat cauraudzis nesanāk... Tu ko Eliza???
0 0
09/01/2015 17:23
Annik, ieliec Elizavetu melnaja kaste, vina ir nesieviskiga, ta luk viens ommuks medz teikt.
0 0
09/01/2015 17:23
e-Beta ... kur Tu ir redzējusi raudošu govi, turklāt vēl ’čerez meru upitannuju’?
0 0
09/01/2015 17:24
lamājas
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 17:24
Vāver-p., priecājies, ka mēs Tevi nedalām...
Anksa, piemērojam acumēru...  
0 0
09/01/2015 17:25
Mani grūti sadalīt - koža da kosķi
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 17:26
Arī tos var sadalīt un atdalīt...  
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

09/01/2015 17:27
Tas saucas - gazele:) Trausla un gracioza:)
0 0
09/01/2015 17:28
cauraudzits ixxi es domā, ka tagad iznāks gan..
bet ja par govi tad nāk prāta fima Teatris.."Ida, ak Tu mana vecā govs" tas bija miļi
0 0
09/01/2015 17:29
Ixxi ... pat ja atdalīsi - zobiņus aplauzīsi
0 0
09/01/2015 17:31
Parīze vairs nav nekāda sapņu pilsēta, atkal šauj
0 0
09/01/2015 17:32
Žēl, ka tā, viņa ir skaista...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas