Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7920

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671232 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 15:38
Elizabet kāda tad viņam tagad klička???
0 0
09/01/2015 15:40
Čau, e-Betij!
Un kad tad pārtapsi par indiāni KurmjuNāve?
0 0
09/01/2015 15:41
epriel, tu tak pati šo par perdeli nosauci, ne jau es))))
0 0
09/01/2015 15:42
vāver, tad, kad krots mani atkal nokaitinās un apetīti sabojās, tad ar būs ekstremālās pārvērtības)
0 0
09/01/2015 15:44
Bet skanīgs tak niks būtu, vai ne?
0 0
09/01/2015 15:46
... vispār man nepatīk niki salikteņi... elizaetkumjnavejaukulitedraiska)
0 0
09/01/2015 15:46
Fuuuujjjjjjjj, cik Tu Elizavet esi rupja, nu nekadas kulturas, ka gan ta var, tantuks gados, un sitadi runa, aijaijai, kadi gan mazberni sadam omitim izaugs...
Annik, Tev sis rupjibas jadzesj, ja tantuki nemak diskutet, tad tadus komentarus kirdig vajag, aijaijai, ku nesmuki.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 15:47
Elizabet... koooo ēes... tak viņš pats... es tik stabilitāti priekšā piekabināju :P
0 0
09/01/2015 15:47
Betij, acis un mēli var izmežģit
0 0
09/01/2015 15:51
valet, cekuliņ, ko tad es... es tak neko, tas tak epriēlis... (izbāž mēli)
0 0
09/01/2015 15:54
vāverplēsi... bet ar tavu niku ar nekādīgi... nu, gribās tā normāli un smuki saīsināt... a, to ne vāvere, ta ne plēsis... skaties kā grii, nekas normāls nesanāk... a, re kā man smuki... betiņa, liziņa, e-betiņa... nu smuki skan, va ne?
0 0
09/01/2015 15:55
A Tu ko Elizavet, papagailis, vai vienkarsi uz vecumu Tev vajag frazes atkartot?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 15:56
Vallets uzmetis lūpu... vai vai vai...
0 0
09/01/2015 15:59
A Tu ko Eprieli, doma man tagad vajadzetu no prieka lekat, un lidzigi vaverplesim, glumoties rinki, aplaudet, par tantuka humora izjutu?
0 0
09/01/2015 16:01
valet, nu pieslēdzos tautai, skatos tevi kaut kā citādi sauc... nu, es jau neko, ko ta es... (vels, laikam šaize sanāca)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 16:02
Vallet, ja Tu sāktu glumoties tad man nāktos ķerties pie senajiem ieročiem... / kasa pauri... neatcerās šādu faktu, kad Vellets būtu glumiķojies... bet tā sērga daudziem ir vairojusies trubultā / :D
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 16:03
Nē, labāk tēlot invalīdu bez humora...  

Betiņa... drīzāk jau bestija...    /purpinu... kas par Betiņu, ja man desu maizi atņēma...
0 0
09/01/2015 16:03
Epriel, bet jums taks patik ka raimondins luncina savu astiti?!
0 0
09/01/2015 16:04
Valet, ko Tu kreņķi ķer?
0 0
09/01/2015 16:04
Ixxi, izskaidro savu pirmo teikumu.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas