Man jau gan šķiet, ka tas gavēnis tāds vairāk reliģiozs pasākums. Ja cilvēks grib nomest svaru, tad to var darīt jebkurā laikā, tikai vēlams, vecā mēnesī, bet citādi man tas šķiet nedaudz dīvaini. Bet nu katram jau savi putni galvā
00
09/01/2015 13:37
Nezinu par datumiem, bet sad tad pagavet cilvekam ir veseligi, atputinat, attirit vederu no drazam.
00
09/01/2015 13:37
neizin kāpēc cilvēki gavēni asociē tikai ar noteiktu produktu ēsanu vai neešanu.. man gavēnis būtu, ja piemēram atsacitos no tautas.lv..un Tv skatišanas u.t.t un vēl šā tā patikamāka par rīšanu kaut ko ēst vai neest pilnīgi sīkumi
00
09/01/2015 13:37
šogad vispār eglītes ilgi stāv un skujas nebirdina
00
09/01/2015 13:40
valets, jā tas tiešam vērtigi bet ne jau februāri..kad jau tā izsikušas organisma rezerves .. un nu tiešam kāda zaļbariba februāri martā vislabāk to darīt kad pati daba to piedāva darīt.. vasarā..ogas, jaunie darzeniši, salātlapas
00
09/01/2015 13:42
Anks, kadas rezerves, nav vairs vecie laiki, veikali pilni ar darzeniem ok fruktiem.
00
09/01/2015 13:45
nu nevar tos fruktus salidzinat ar vasara augušu ogu un gruķi.. piedevam..es jau saku kad ir auksti gribas galju ..vasara tad ari negribas.. vismaz man ta ir nu nekad vasara nav vēlmes ne pēc taukmaizes, ne speķādas..
00
09/01/2015 13:48
Man gadalaiks, nekadu lomu nespele, galju gribas muzigi muzos, Amen!
00
09/01/2015 13:50
... un kads tolks no gurkja, vins taks tik udeni satur?
00
09/01/2015 13:59
nu ij labi ūdens attira organizmu
00
09/01/2015 14:01
Tad pieploc pie krana, un dzer udeni, vai tapec vasara jagaida, lai pareizos gurkus varetu stopet?!