Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7880

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671228 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 13:03
Tabkas, ibititmatos
0 0
09/01/2015 13:04
Eglīšonkuls, vaizin...  
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

09/01/2015 13:33
Man jau gan šķiet, ka tas gavēnis tāds vairāk reliģiozs pasākums. Ja cilvēks grib nomest svaru, tad to var darīt jebkurā laikā, tikai vēlams, vecā mēnesī, bet citādi man tas šķiet nedaudz dīvaini. Bet nu katram jau savi putni galvā
0 0
09/01/2015 13:37
Nezinu par datumiem, bet sad tad pagavet cilvekam ir veseligi, atputinat, attirit vederu no drazam.
0 0
09/01/2015 13:37
neizin kāpēc cilvēki gavēni asociē tikai ar noteiktu produktu ēsanu vai neešanu..
man gavēnis būtu, ja piemēram atsacitos no tautas.lv..un Tv skatišanas u.t.t
un vēl šā tā patikamāka par rīšanu
kaut ko ēst vai neest pilnīgi sīkumi
0 0
09/01/2015 13:37
šogad vispār eglītes ilgi stāv un skujas nebirdina
0 0
09/01/2015 13:40
valets, jā tas tiešam vērtigi bet ne jau februāri..kad jau tā izsikušas organisma rezerves ..
un nu tiešam kāda zaļbariba februāri martā  vislabāk to darīt kad pati daba to piedāva darīt..
vasarā..ogas, jaunie darzeniši, salātlapas
0 0
09/01/2015 13:42
Anks, kadas rezerves, nav vairs vecie laiki, veikali pilni ar darzeniem ok fruktiem.
0 0
09/01/2015 13:45
nu nevar tos fruktus salidzinat ar vasara augušu ogu un gruķi..
piedevam..es jau saku kad ir auksti gribas galju ..vasara tad ari negribas..
vismaz man ta ir nu nekad vasara nav vēlmes ne pēc taukmaizes, ne speķādas..
0 0
09/01/2015 13:48
Man gadalaiks, nekadu lomu nespele, galju gribas muzigi muzos, Amen!
0 0
09/01/2015 13:50
... un kads tolks no gurkja, vins taks tik udeni satur?
0 0
09/01/2015 13:59
nu ij labi ūdens attira organizmu
0 0
09/01/2015 14:01
Tad pieploc pie krana, un dzer udeni, vai tapec vasara jagaida, lai pareizos gurkus varetu stopet?!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 14:03
Nu nu gavētāji... būs laikam jāieēd kāda maize ar sieru :D
0 0
09/01/2015 14:05
jāgaida gan tagadējie kas bode ir gana negaršigi.. un nebigas arī..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 14:08
bira gan.skujas. :(
0 0
09/01/2015 14:10
Egles sāk iet pa skuju taku ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 14:10
ak, jā, vēl piefiksēju, ka te (pie)(at)dzimis vietējā mēroga rīmjkalis dreslers siipola veidolā.
0 0
09/01/2015 14:11
jau sen aizgājušas..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 14:12
Pabužina VP aiz auses un fiksi izliekas, ka neko nav darījuse.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas