bet citādi ir diezgan pasmagi šķūrēt... un pacelt vēl smagāk
Man mammas māsa gavē... brīžam liekas, kad visu cauru gadu to vien dara... No sākuma visi dikti iespringa, bet tagad neviens vairs par to nespringst, ja cilvēks izvēlējās to tad nav tur ko borēt pretējo