Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7900

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671231 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 14:12
Tev Eprieli gan, ir vairak jaed, savadak izkaltisi un sniegu nespesi skuret.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 14:14
Ja cilvēks ir izlēmis gavēt, vienalga kāpēc un kādā veidā, lai tak gavē. Kas tur citiem ko bozt aces un skaļi brīnīties.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 14:15
Valett es kā kalaboks veļos un piepresēju sniegu bet citādi ir diezgan pasmagi šķūrēt... un pacelt vēl smagāk


Vispār es arī brīnos par gavēšanu Man mammas māsa gavē... brīžam liekas, kad visu cauru gadu to vien dara... No sākuma visi dikti iespringa, bet tagad neviens vairs par to nespringst, ja cilvēks izvēlējās to tad nav tur ko borēt pretējo
0 0
09/01/2015 14:18
Eprieli, vai nu mazaku sniega lapstu, vai nu iegadajies onku.
0 0
09/01/2015 14:20
Frīn, murrrrrrrrrrrrr

O, jess ... es arī vakar piefiksēju sīpoldzejas vakaru ... žēl, ka visi jau saldi krāca
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 14:20
Vallet... onku jā jā... lāb neteiks, ka ņem onkas darbu nost lai tos kalabokus padzenātu :D :D
0 0
09/01/2015 14:21
Frina, ja cilveks par to uzraksta, tatad vins velas, lai mes brinitos, un bolitu aceles.
0 0
09/01/2015 14:28
Teikšu kā ir - lai gavē, bet bez manis!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 14:29
Vallet Tu gatavo enkurus, ja nu tevi orkāns atpūš apukaļ pie mums
0 0
09/01/2015 14:31
Epriel, skaties ka Tevi tajos daudzajos purvos neiepūš ...
0 0
09/01/2015 14:32
Man enkuru nevajag, uz kajam stavu stabili, neesmu jau kaut kads nodzeries perdelis.
0 0
09/01/2015 14:33
Nodzērušam perdeļam vieglāk - guļ gar zemi un nekāds Felikss jamo nekur aizpūst/aizvilkt nevar
0 0
09/01/2015 14:38
VP, nu ir perdelji, kas ieravusji kadu sljuku, gulet negrib, siem iesledzas staigatajs.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 14:38
Vallet tad Tu stabilais perdelis... beru tebja na rabotu :D :D :D

Vāveri mani tik pāri ielai grāvī var iepūst, bet ne purvā... Es tak tādos sniegos neiešu dzērvenēs :P
0 0
09/01/2015 14:39
Un tad notiek dabiskā atlase. Uragāns šos sapūš labākajā gadījumā grāvjos

Epriel, es jau sāku uztraukāties, bet Tu mani nomierināji ... purvā šobrīd auksC ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 14:43
Vāveri es tak nav vakarējā... guni sakurt protu :P
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 15:24
Labvakar! Kur un ko pūš?
0 0
09/01/2015 15:27
Pūtīs. Svētdien ... un tā pa nopietno
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 15:31
Nu jā, bet tas būs LV... Svētdien mans plivināsies pie Skandināvijas krastiem...
0 0
09/01/2015 15:36
... skatos, ka valetam jauna kļička... )
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas