Izlasīju tikai pēdējās 2 lapas.Garšs stāsts:)
Bet runājot par govīm... Man jau liekas, ka, ja es saku - Vai, kāda es esmu resna govs! - tā ir mana darīšana.
Bet, ja Valets vai Elizabete mani tā nosauks, varu arī ņemt ļaunā.
Un intonācija arī ir svarīga.
Gluži kā tajā stāstā iz dzīves -
Ah ti kazjol !!!
Čto!!!!!!!
Net, net... kozlik, kozlik:))
0
0