Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7960

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671238 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 16:40
hei... par ko kašķis?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 16:41
interesninko, valet, saliec "resno govi"sievieti neaizvainojošā teikumā
0 0
09/01/2015 16:44
Lizet, luk Tu mani iemaci, es taks nekulturals, neizglitots, sievietes par omitem, par tantukiem saucu, bet rinki tik daudz izglitotu, varetu taks mani pamacit.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 16:44
ziņoju, ka atkal mēles iepirkās vakariņām-žēl tikai, ka tik ilgi jāvāra-ēst gribas kā trakam suņam!
0 0
09/01/2015 16:44
Annik, vel aiz vien par to pasu, par kulturu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 16:46
hmm..vai ir kulturāli ēst skābus kāpostus no paciņas ar pirkstiem?... ja tevi neviens neredz?!!
/to es tagad daru..
0 0
09/01/2015 16:46
Lizet, es te padomaju par Annikas komentaru, a ja tur beigas ieliek citus vardus, tad tas varetu but taks neaizvainojosi, jo ar ko gan traks suns labaks par apaljigu gotinju?
0 0
09/01/2015 16:48
Es ieliksu velju mazgaties, un busu atpakalj.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 16:48
Valet, nebāz savus vārdus manā komentārā domā pats savējos!
0 0
09/01/2015 16:49
... viņai bija tik valgas un apaļas acis, kā mana kaimiņa Valeta resnajai govij... gatavs ir))
0 0
09/01/2015 16:51
Elizavet, valetam nav govis, tatad nepatiesi un aizvainojosi.
0 0
09/01/2015 16:52
... bet vispar, Lizet, Tu izlasiji, vai tads teikums bus gana jauks, lai neaizvainotu tantuku?
0 0
09/01/2015 16:53
ttas bij kā piemērs resnajai govij... eh, tu tak neko nesaproti... ej, tak to veļu bāzt
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 16:53
Eliza,  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 16:55
-tev kājas kā stirnai...
-tikpat slaidas?
-nē, tikpat spalvainas...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

09/01/2015 16:55
Izlasīju tikai pēdējās 2 lapas.Garšs stāsts:)
Bet runājot par govīm... Man jau liekas, ka, ja es saku - Vai, kāda es esmu resna govs! - tā ir mana darīšana.
Bet, ja Valets vai Elizabete mani tā nosauks, varu arī ņemt ļaunā.
Un intonācija arī ir svarīga.
Gluži kā tajā stāstā iz dzīves -
Ah ti kazjol !!!
Čto!!!!!!!
Net, net... kozlik, kozlik:))
0 0
09/01/2015 16:56
Jap eju, vel bi kads traukus nomazgatu.
0 0
09/01/2015 17:01
varbūt tipa skaidrojošo vārdnīcu vajag ieviest?
0 0
09/01/2015 17:07
Es te kamer stampaju velju veljasmasina, piedomaju pie Tava teksta Eljizavet, un zini, nesmuki, ta manu gotinju par resnu nosaukt, nu ljoti nesmuki, pat zinies aizvainojosi.
0 0
09/01/2015 17:07
paskatās uz beat ar ledainu acu skatu... ak, tu... )
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas