paldies paldies, ņemu visu, ko dod... bet palasoties te uzplēsu savu rētu- man tak tāegļu misija līdz galam neizpildīta... ekkk tik rīt vien laiks to īstenot... ka laiks iet... uzliek bļodu galva, paņem kastroli klēpī un nu, kadu putru vārīsim piektdienīņas vakarā...
0
0