Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8060

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671246 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 19:40
moš, valetu, par Kasparu nosauksim..šis šodien kā tāds ūpis dusmīgs staigā... uztaisīsim puikam balli, kamēr šis traukus mazgā...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 19:41
par akseli.vai akselu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 19:42
nē, Valetam labāk piestāv Aksels, tam ar šodien vārda diena!
0 0
09/01/2015 19:42
viss nolemts, šõdien valets mums ir Kaspars. Kasītis, Kaspariņš, Kasparonis, ballīte sitīs augstu vilni.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 19:42
re, Liza tāpat domā..
0 0
09/01/2015 19:43
..es ar par Kasparu... nav, ko te tos importa vārdus ievazāt
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 19:43
jā, viņš ir aksels.un punkts.
Aksels- Kā zeltracis, kas trāpījis uz cēlmetāla dzīslu klinti, saprot, ka tikai ar nežēlīgu darbu un attīstītu intuīciju panāks savu. Var piedalīties arī izaicinošā maskarādē, ja tas tuvina mērķim. Mīl izvairīties no kailas patiesības un ir diplomāts. Nemeklē draugu aizstāvību, jo zin, ka viņi aizņemti paši ar savām problēmām. Zin: pasaule ir spēle, apakšā patiesība, virspusē- meli…
0 0
09/01/2015 19:43
2 pret 2
0 0
09/01/2015 19:43
tak Kasītis vai Aksels galu beigās?
drusku vairāk uz to pirmo velk ...


Sole, ja nu kas, papildus arī diskuša 8K var atzīmēt
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 19:45
bez tam-aizupju vārdi mums te praktiski visi, ja kas. Alnis toč nē. bet valets nav alnis.tas pirmkārt. un viņam šodien nav v.d. tas otrkārt
0 0
09/01/2015 19:46
bet valets nav alnis.tas pirmkārt

uboinij argument
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 19:48
labi, tad Valets lai paliek gribot... svinam 8000 komentārus... kaut ir jau krietni vairāk..rekordiņš briest!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 19:49
v-plēsi, vai ir?
0 0
09/01/2015 19:50
Lizett, vot nezinu gan ...
.. nesmīdini ..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 19:51
nu tad neizpildies, ja nezini, v-plēsi. tu viņa bildē ragus redzi?
0 0
09/01/2015 19:53
neder..man rādās, ka jau pāri ... nokavēts
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 19:54
Bete, es varu padzēst... man ir burvju nūjiņa
0 0
09/01/2015 19:54
vispār jau mans teksts bija par Tavu argumentu, nevis - ir vai nav

Šķiet, ka Tu esi daaaaudz informētāka šajā jautājumā par citiem ...
0 0
09/01/2015 19:55
Bete, tak par piemēru Jaungadu arī atzīmē vēl ilgi pēc 00:00 ...
0 0
09/01/2015 19:57
Man patika Lizetes komentars, par zeltraci, diplomatiju, draugiem un meliem... pilnigi jutu, eto majo.
Luk niku mainit negribu, nav man tada fetisa, ka daziem ommukiem.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas