Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 8120
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671253 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
404
405
406
407
408
409
410
...
1327
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
09/01/2015 20:54
Naf vētras putns... ir tikai ixxi
0
0
09/01/2015 20:55
Skaidrs. Tā laikam jauna šo putnu pasuga ...
0
0
09/01/2015 20:56
vo, šitas man patīk..beidzot normāls iemesls, a ta akselis te žņaudzas, bet ixxsis nekad skops nav bijis, saku ko zinu)
0
0
09/01/2015 20:58
man šodien nav muldamā..
ixxi, lai neaizpuš kur nevajag... laimīgi nonākt uz sauszemes
0
0
09/01/2015 21:00
anks..uzēd cūkas ādu... vai speķi, runājamais pats no sevis uznāks... kvik, kviiii
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
09/01/2015 21:01
cūkāzis...
man tagad šitas monstrs sapņos rādīsies
0
0
Tēmas:
49
Ziņas:
5301
09/01/2015 21:01
Paldies, Anksa... cerams nākošo reiz sole sabīdīs uz rudeni kādu tusu...
0
0
09/01/2015 21:01
nea..šodien vairs nebigas..un vakar pēc tam tomēr jutu, ka nevajadzēja..
0
0
09/01/2015 21:02
Akselis, lai nevajadzētu uzstāties, piedraudēja ar trīs banāniem un fiksi notinās
Labb, davai ko patīkamāku ... tad par to iemeslu
Sole ... un sisinās kā motorzāģis ...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
09/01/2015 21:02
Ixxi..tad tev būs uz Liepāju jābrauc... nākamruden visticamāk es jau būšu tur.
0
0
09/01/2015 21:04
sol, tu uz Liepāju cierē?
0
0
09/01/2015 21:04
sol, tu uz Liepāju cierē?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
09/01/2015 21:05
aha, velk uz dzimto pusi... šitajā sūnu ciemā nav dzīves..
0
0
09/01/2015 21:05
sole, šaja puse ir ziemas..bet te ari ir siltākas karstākas vasaras..
0
0
09/01/2015 21:06
Nu kas tad vainas Tavam ’sūnu ciemam’?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
09/01/2015 21:07
..bet tur ir jūra...
0
0
09/01/2015 21:08
es parasti saklidzinu gaisa temperaturas..ja te ir +25 pat maijā, Liepāja ir labi ja +15 .un tā visu vasaru..
ar retiem izņēmumiem
un tad man te patik
0
0
09/01/2015 21:08
jūra, tas ir spēcīgs argumets... piekrītu...
0
0
09/01/2015 21:08
Toties pārsvarā visu laiku mitrums ...
Man jau ar skolas laiku pietikās ...
Arī jūras līcim nav nekāda vainīte
0
0
09/01/2015 21:09
man patik ezeri..
0
0
1
...
404
405
406
407
408
409
410
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu