Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8120

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671253 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 20:54
Naf vētras putns... ir tikai ixxi 
0 0
09/01/2015 20:55
Skaidrs. Tā laikam jauna šo putnu pasuga ...
0 0
09/01/2015 20:56
vo, šitas man patīk..beidzot normāls iemesls, a ta akselis te žņaudzas, bet ixxsis nekad skops nav bijis, saku ko zinu)
0 0
09/01/2015 20:58
man šodien nav muldamā..
ixxi, lai neaizpuš kur nevajag... laimīgi nonākt uz sauszemes
0 0
09/01/2015 21:00
anks..uzēd cūkas ādu... vai speķi, runājamais pats no sevis uznāks... kvik, kviiii
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:01
cūkāzis... man tagad šitas monstrs sapņos rādīsies
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 21:01
Paldies, Anksa... cerams nākošo reiz sole sabīdīs uz rudeni kādu tusu...
0 0
09/01/2015 21:01
nea..šodien vairs nebigas..un vakar pēc tam tomēr jutu, ka nevajadzēja..
0 0
09/01/2015 21:02
Akselis, lai nevajadzētu uzstāties, piedraudēja ar trīs banāniem un fiksi notinās  

Labb, davai ko patīkamāku ... tad par to iemeslu 

Sole ... un sisinās kā motorzāģis ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:02
Ixxi..tad tev būs uz Liepāju jābrauc... nākamruden visticamāk es jau būšu tur.
0 0
09/01/2015 21:04
sol, tu uz Liepāju cierē?
0 0
09/01/2015 21:04
sol, tu uz Liepāju cierē?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:05
aha, velk uz dzimto pusi... šitajā sūnu ciemā nav dzīves..
0 0
09/01/2015 21:05
sole, šaja puse ir ziemas..bet te ari ir siltākas karstākas vasaras..
0 0
09/01/2015 21:06
Nu kas tad vainas Tavam ’sūnu ciemam’?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 21:07
..bet tur ir jūra...
0 0
09/01/2015 21:08
es parasti saklidzinu gaisa temperaturas..ja te ir +25 pat maijā, Liepāja ir labi ja +15 .un tā visu vasaru..
ar retiem izņēmumiem
un tad man te patik
0 0
09/01/2015 21:08
jūra, tas ir spēcīgs argumets... piekrītu...
0 0
09/01/2015 21:08
Toties pārsvarā visu laiku mitrums ...  
Man jau ar skolas laiku pietikās ...

Arī jūras līcim nav nekāda vainīte
0 0
09/01/2015 21:09
man patik ezeri..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas