Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 8000

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671242 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 17:34
..es domāju, ka ši par to govi raud, a izrādās, ka par Parīzi...
0 0
09/01/2015 17:34
es par visu tagad raudu
0 0
09/01/2015 17:35
valets par kūdītāju piešancē... kaunies, dēls!
0 0
09/01/2015 17:36
Skatijos tiesraidi, ka francju policiem kajas slideja, pa zalaju augsa rausoties, izskatijas komiski.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 17:37
es nezinu, kā sievieti smuki nosaukt par resnu govi.vot.
0 0
09/01/2015 17:38
Vot būs Tev temats vakara pārdomām
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 17:38
končas "gotiņas"es saucu par govītēm.manuprāt, mīlīgāk.bet tas attiecas tikai uz končām.vai lopiņu.
0 0
09/01/2015 17:39
Lizet, Tev tas nedraud, Tu esi parak tieva.
0 0
09/01/2015 17:46
ak tu govīte mana mīkstiņā...
0 0
09/01/2015 17:46
vai es neteicu, ka ir ar kārnās govis... uzliek ķiveri un gaida
0 0
09/01/2015 17:48
... man domāt, ka ar to lielveikala akcijas papīra ķiveri Tev būs stingri par īsu (jeb par plānu)
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 17:50
 ... sanāks presētā govīte...
0 0
09/01/2015 17:54
uzliek zepter kastroli... 3i samdzenēm pietiks)
0 0
09/01/2015 17:56
Spoža gan Tev galviņa ... šobrīd ... aš ači žilbst no tādas dailes
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 17:56
Eliza un ko iesāksi ar veselām smadzenēm vien, bez pārējā?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

09/01/2015 17:56
Ja galvā Zepter kastrolis, tad ir laba saikne ar kosmosu:)))
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 17:58
Aūūū, Eliza, uzmanies no lidošajiem šķīvīšiem.. Paceļu lietussargu virs Elizas kastroļa/
0 0
09/01/2015 17:59
..izvelk anteni un piesprauž lokatoru... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
0 0
09/01/2015 17:59
Ah, jus visi esat tik prasti, ne par kulturu, ne politiku, ne seksu ar jums nav iespejams parunat, tik kastrolji jums galvaa, un presetas govis. Iesu labak traukus mazgat.
0 0
09/01/2015 18:00
..par seksu var..lēkā no priekiem tā ka kastrols kratās
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas