Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7940

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671234 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 16:06
Nekadu krenki es nekeru, es sodien esmu pati nopietniba, pareizak sakot, pecpusdiena tads kljuvu.
Tagad man palika incigi,   uzzinat par invalidu bez humora.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

09/01/2015 16:07
Vallet, bu bu bu... vispār es noteikti neciešu glumiķus!!!! Tā kā nekādi jums te nesanāk... / paņem pātagu/ :D :D
0 0
09/01/2015 16:09
Pagaidisu vel britinju, ixxi atbildi.
0 0
09/01/2015 16:10
ixxsi... gramatiski nesanāk, vārda saknes nav vienādas... tā baigi gudri nosaka)
0 0
09/01/2015 16:12
Vel mazu britinju, un saksu strocit savu komentaru.
0 0
09/01/2015 16:13
tak lasi otru reizi, cekul... kas tur ko nesaprast
0 0
09/01/2015 16:16
Elizbet,
to ne vāvere, ta ne plēsis

nu galīgi šķībi-šķērsām Tu tulko šo salikteni
vāver(u)plēsis nevis vāver(e-)plēsis
0 0
09/01/2015 16:16
Tatad ja es ixxi, piemeram, nosauksu par kadu fermas dzivnieku, pieliksu beigas smailjiku, vai uzrakstisu, ha-ha-ha, tad tas bus joks, un to nevares kvalificet ka rupjibu?
0 0
09/01/2015 16:21
... te jau uz kašķu lapu jāstūrē ...
0 0
09/01/2015 16:23
Tatad visus vardus vecenes, babas... nevar uzskatit par rupjibu, tas ir vienkarsi smalks joks?
0 0
09/01/2015 16:23
Luk tev raimit vajag sturet, tu ari sture.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 16:30
Sorry, nesēžu es šeit bez pārtaukuma... man peķeles jākravā...
Tukot absolūti nav nepieciešams... Vienkārši ja cilvēkam NAV humora, viņam būtu nepieciešams izsniegt invaliditāti...
0 0
09/01/2015 16:30
Kur tad visi kuljturnie palikas, kas sniegs, man neizglitotajam, atbildes?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 16:31
kā izpildās luncināšanās?
0 0
09/01/2015 16:32
Skatos tev ixxi ar to saprasanu ta pasvaki, vai varbut es ta nesaprotami to jautajumu uzdevu?
0 0
09/01/2015 16:33
Pabida Lizeti mala, lai te nemaisas, kad par kulturu runa.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 16:33
Valet, Tevis minētie vārdi... protams ir latviešu valodas vārdnīcā atrodami (tātad ) Taču jebkurš vārds ir svarīgs kontekstā, nevis izrauts no konteksta... Jā dažkārt vārds vecenes un bābas, var nebūt šausminošs apvainojums/ rupjība.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/01/2015 16:34
valet, beidz grūstīties, ja?
mani, piemēram, ļoti interesē sociālās rotaļas
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

09/01/2015 16:37
Lizettte, Valets taču centās tā kuļturno Tevi iesaistīt.
0 0
09/01/2015 16:39
Ah tad rekur mana kljume, man vienkarsi vajag vardus, (piemeram, resna govs), salikt pareizi teikumina, un visiem bus jautri, jo tas bus humors, bet ne apvainojums. 
Vai ne ixxi?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas