Nekadu krenki es nekeru, es sodien esmu pati nopietniba, pareizak sakot, pecpusdiena tads kljuvu. Tagad man palika incigi, uzzinat par invalidu bez humora.
Vallet, bu bu bu... vispār es noteikti neciešu glumiķus!!!! Tā kā nekādi jums te nesanāk... / paņem pātagu/ :D :D
00
09/01/2015 16:09
Pagaidisu vel britinju, ixxi atbildi.
00
09/01/2015 16:10
ixxsi... gramatiski nesanāk, vārda saknes nav vienādas... tā baigi gudri nosaka)
00
09/01/2015 16:12
Vel mazu britinju, un saksu strocit savu komentaru.
00
09/01/2015 16:13
tak lasi otru reizi, cekul... kas tur ko nesaprast
00
09/01/2015 16:16
Elizbet,
to ne vāvere, ta ne plēsis
nu galīgi šķībi-šķērsām Tu tulko šo salikteni vāver(u)plēsis nevis vāver(e-)plēsis
00
09/01/2015 16:16
Tatad ja es ixxi, piemeram, nosauksu par kadu fermas dzivnieku, pieliksu beigas smailjiku, vai uzrakstisu, ha-ha-ha, tad tas bus joks, un to nevares kvalificet ka rupjibu?
00
09/01/2015 16:21
... te jau uz kašķu lapu jāstūrē ...
00
09/01/2015 16:23
Tatad visus vardus vecenes, babas... nevar uzskatit par rupjibu, tas ir vienkarsi smalks joks?
Sorry, nesēžu es šeit bez pārtaukuma... man peķeles jākravā... Tukot absolūti nav nepieciešams... Vienkārši ja cilvēkam NAV humora, viņam būtu nepieciešams izsniegt invaliditāti...
00
09/01/2015 16:30
Kur tad visi kuljturnie palikas, kas sniegs, man neizglitotajam, atbildes?
Valet, Tevis minētie vārdi... protams ir latviešu valodas vārdnīcā atrodami (tātad ) Taču jebkurš vārds ir svarīgs kontekstā, nevis izrauts no konteksta... Jā dažkārt vārds vecenes un bābas, var nebūt šausminošs apvainojums/ rupjība.
Lizettte, Valets taču centās tā kuļturno Tevi iesaistīt.
00
09/01/2015 16:39
Ah tad rekur mana kljume, man vienkarsi vajag vardus, (piemeram, resna govs), salikt pareizi teikumina, un visiem bus jautri, jo tas bus humors, bet ne apvainojums. Vai ne ixxi?