Bet man tās sasodītās vētras dēļ nojūk brauciens uz Pāvilostu
kāpēc, tieši tad uz pāvilostu ir jābrauc, tad tur tieši interesantāk - neikdienišķāk!
es 2004 gadā vērtas laikā biju aizlaidis līdz Liepājas molam, līdz Jūrkalnei - ne katru dienu var redzēt tādu stihiju - vēl jo vairāk tāpēc, ka citu nav ko sadarīt