Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7840

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671226 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
09/01/2015 09:07
sāslūdens ir labi pareizajā koncentacija..ar to tikai tagad ārstējos..vēl vajadzētu skalot ar ūdeni ar speciālu čaiņiku..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 10:36
...apsnigsim... dosim godu tiem... apsnigsim.. par godu skumjajiem.., skumjajiem svētku nepietiek... snieg...
Kaut kā tā gribas šorīt dziedāt, jo sajūtas atkal kā Sūnu ciemā, ..tikko nolāpstojos sniegu... pa nakti bija vismaz 20 cm sasniguši... un snieg vēl..snieg... un snieg...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 10:47
0 0
09/01/2015 10:55
Mums līst un līst..sniega nav nemaz. pilnīgs pavasaris, jo nupat uzspīdēja saulīte.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 11:02
Lūk, vēl viens iemesls, kāpēc gribu atkal pārvākties uz Kurzemi... pavasaris!!!!!..gribu pavasari!!!
0 0
09/01/2015 11:05
Laipni lūgta )))!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:10
Rīgā arī no rīta lija.
0 0
09/01/2015 11:15
te snieg.. sole, Tu jau vari pārvakties jebkur kur pašai sniegs nav jātira
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 11:17
Anks, bet tur ir manas saknes.. pie jūras dzīve mana-tāds liktens man ir lemts!!
0 0
09/01/2015 11:19
nu jā tad jau gan es klepoju kā vecs pipmanis..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:20
Bet man tās sasodītās vētras dēļ nojūk brauciens uz Pāvilostu.
0 0
09/01/2015 11:22
davaj kolektīvi izbimbājamies..    
0 0
09/01/2015 11:23
Labrīt, ak ne tēmā... klepoju tiešī tapat kā anksa..paliek jau par grūtu.sveiciens piektdienim viņa dienā, nezin vai slotu pret lāpstu ir nomainījis? mums aŗī lauka naktī sasnigušais stav ka pārmetums uz bruģa. un neizdomāt- šķūrēt šito slapjo pēēku nost, vai gaidīt kad pats nokusīs?
0 0
09/01/2015 11:25
pozitīvi ir tas, ka dilonis man vēl nav..dakters vakar bija..
bet kaut kas tāds man nav bijis kopš bērnibas slimošanam
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

09/01/2015 11:39

Bet man tās sasodītās vētras dēļ nojūk brauciens uz Pāvilostu


kāpēc, tieši tad uz pāvilostu ir jābrauc, tad tur tieši interesantāk - neikdienišķāk!
es 2004 gadā vērtas laikā biju aizlaidis līdz Liepājas molam, līdz Jūrkalnei - ne katru dienu var redzēt tādu stihiju - vēl jo vairāk tāpēc, ka citu nav ko sadarīt
0 0
09/01/2015 11:41
aizvediet kāds uz vētru pie mola, lūdzu... nē otrādi, aizvediet kāds mani uz molu pie vētras... jebkāds mols derēs un jebkurā vārda nosaukta vētra. nav tās stihijas baudītas acīm nekad... tikai pa tv iekš dīvāna.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:43
Svilpi, nu neriskēšu es lieki tik tālu laist, turklāt iebraukšana sanāk ap 20:45, ko tumsā tur skatīt?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/01/2015 11:44
kura te teica, ka vētras tikai sieviešu vārdos nosauktas-re-tā kas nāk-esot vecis! Fēlikss..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/01/2015 11:45
Tad jau būs vētris nevis vētra.
0 0
09/01/2015 11:46
ja tagad nāk Felikss..ek mans pirmais kaķis bija Felikss..
ja jau esmu slima tad man sakārojas bērnibas vitaminu puveriti.. tagad tādu vairs naff
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas