ne, krot, tas būtu ta kā lai saka, (nevar latviski atrast vārdu)- terpkij vkus... un cukurs tur nelīdzētu.nupat tikia uzzināju- ka hurma aug kokā, es bij domājusi līdz šīm, ka tas kā ķirbītis ložņājošā stīgā...
00
08/01/2015 20:34
e-Bet ... toties sāk iezīmēties Tava jaunā nika aprises - kurmjkāve ...