Eliza, par ko tad jāuztraucās??? Vispār ir labi padzert piparmētru tēju...
00
08/01/2015 19:02
izģērb’jos plika un dzeršu piparmētru tēju))))
00
08/01/2015 19:03
baigi paklausīga tapusi..
00
08/01/2015 19:09
Labvakar, zavsegatajiem.proletariāts arī parbraucis. sniegu nošķūrējies, makaronus pielicies, nu nāk skatīties-ar ko iepriecinasies, ar ko uzcienāsiet. ko pieāvāsiet... hmmm. cik labi ir pielikt sēžamo pie beņķa.
ārā baigi forši... patīrīju sniedziņu-tas tāds sauss, tīrs un irdens... nu varētu pirti kurināt un vārtīties..., BET... lielais slinkums... un drusku par vēlu.Varbūt rīt!