Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7740

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671213 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 3
Ziņas: 7403

08/01/2015 18:48
Labāk izģērbies plika
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

08/01/2015 18:53
v čom prikol, tovarišč?
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

08/01/2015 18:53
Eliza, par ko tad jāuztraucās??? Vispār ir labi padzert piparmētru tēju...
0 0
08/01/2015 19:02
izģērb’jos plika un dzeršu piparmētru tēju))))
0 0
08/01/2015 19:03
baigi paklausīga tapusi..
0 0
08/01/2015 19:09
Labvakar, zavsegatajiem.proletariāts arī parbraucis. sniegu nošķūrējies, makaronus pielicies, nu nāk skatīties-ar ko iepriecinasies, ar ko uzcienāsiet. ko pieāvāsiet... hmmm. cik labi ir pielikt sēžamo pie beņķa.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

08/01/2015 19:10
lūdz krotu studijā ar atsauksmēm par eļa performanci
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

08/01/2015 19:17
Palūru, kamēr Krota naf... pastiepju Olim paladziņu, lai nenosalst...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2015 19:22
ārā baigi forši... patīrīju sniedziņu-tas tāds sauss, tīrs un irdens... nu varētu pirti kurināt un vārtīties..., BET... lielais slinkums... un drusku par vēlu.Varbūt rīt!
0 0
08/01/2015 19:24
es ēdu desu.. apģērbusies
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

08/01/2015 19:27
šodien nebija forši, jo bija putenis, kad nācu mājās un vējš visu laiku bija sejā.:(
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

08/01/2015 19:28
es neēdu neko, bet domāju par kotletēm... no tītara gaļas.:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2015 19:29
es ēdu skābus kāpostus-tā vienkārši -no paciņas-bez nekā... garšīgi!
0 0
08/01/2015 19:45
kooooooooo?????... es nepārklausījos?... kāds teica DESA?
0 0
08/01/2015 19:46
..man ar garšo no paciņas, bet parasti apvaldos, jo tad vairs nebūtu, ko vārīt...
0 0
08/01/2015 19:48
jā..DESA.. tipa doktorskja..zin bija ar bērnibas garšu..jagaida pēcgarša
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

08/01/2015 19:49
Es ar noēdu desmaizi:-P
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

08/01/2015 19:49
Es ar noēdu desmaizi:-P
0 0
08/01/2015 19:50
es gan bez maizes..tik hrenu pa virsu uzliku..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2015 19:51
jūs esat nešpetnas... nu man ar sakārojās desu , bet nav... laikam būs kāda šprotu bundža jāatmūķē..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas