Jopcik, sodien tads jocigs putenis. No debesim krit, pareizak sakot nesas, milzigas sniega parslas, pat ne parslas, bet sniega pikas. Ka pacel augstak feisu, ta sljop, itka kads ar piku iemestu.
Ziema, ta ir ljapotaaaa, tik daudz prieka si cilveku sirdis ieliek.
0
0