Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7680

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671207 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
08/01/2015 10:07
Lia, tas mol sado-mazo seks jau no pasa rita?
0 0
08/01/2015 10:15
es turpinu pa bikam slimot.. gadsimta viruss
gribuuuuuuuuuuuu..siltumu..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

08/01/2015 10:21
Labrīt! Ielien, Anksa, V-plēsim azotē. Tur noteikti ir silts... un pūkains:)))
0 0
08/01/2015 10:23
man no vinja bail..sildis un plēsis
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/01/2015 10:25
anksa, tas patreizējais vīruss patiešām nejauks. Mana paziņa novārguļoja apmēram mēnesi. Viss bija- no sākuma ārstēšanās ar tautas metodēm, jo nebija jau ne augsta T, ne citi trakumi. Tad palika sliktāk, tika izrakstītas antibiotikas. Tad atkal "othodņaks". Nu nav jauki.
0 0
08/01/2015 10:29
nju man vismaz temperatura bija..tas esot labi..a vot tad tā vārguļošana..nje to nje sjo.
likās, ka jau viss kārtibā..šodien nāks dakteris..japaklausās vai jau nav "dilonis "
ak ja jau sacija, lai mazāk runāju.. rakstit gan drikst
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/01/2015 10:31
Nu cerams, ka rakstot, Tu līdzi nerunā. Esmu redzējusi, ka daži tā dara. :)
0 0
08/01/2015 10:34
hee.. nē tāda niķa man nav..bet vakar sanāca diezgan daudz runāt..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

08/01/2015 10:35
lia... tā tak nevar uzvesties!
Pat pie manis varēja dzirdēt, kā atsprāga tās durves.
Es vai sēdus gultā, un nesaprotu kas tur bļauj tik skaļi:))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2015 11:02
ja Lia bļauj, tad tiešām var palekties stāvus, to es zinu... es atkal stūrītī klusi maisiņus pačaukstināšu...
Bet vispār labrīt-cik patīkami, ka paliek siltāks... šorīt tikai -6 grādi..juhūū..
0 0
08/01/2015 11:08
Jopcik, sodien tads jocigs putenis. No debesim krit, pareizak sakot nesas, milzigas sniega parslas, pat ne parslas, bet sniega pikas. Ka pacel augstak feisu, ta sljop, itka kads ar piku iemestu.
Ziema, ta ir ljapotaaaa, tik daudz prieka si cilveku sirdis ieliek.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

08/01/2015 11:18
Paņem VP aiz astes, purina un bļauj, celies guļava!
0 0
08/01/2015 12:10
Ak dies, Sol, tā Tava maisiņu čaukstināšana...    /kolēģi nesaprata, kāpēc es pēkšņi apsmējos/
0 0
08/01/2015 12:20
varu ziņot, ka kumelišu tvaiku elpšana virs kastroļa manāmi uzlabo ari  sašvakušā ģimja izkskatu
0 0
08/01/2015 12:36
Frīn, mana aste jau no 9iem mašīnas beņķī sildās ... tā ka pati guļava!
Sol, tā Lias bļauušana vēl so-so... bet Tava maisiņu čaukstināšana no paša agra rīta ... āāāāā
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

08/01/2015 12:53
Tā, nu jau viens līkums atkal izmests...  
Labu apetīti pusdienotajiem... Varu padalīties man te pildītās pankūkas un saldajā zemenes ar putu krējumu...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2015 13:02
Ixxi, es tev tās zemenes no putukrējuma izlasīšu . man vēl pusdienas nav nopelnītas- jāsavelk ’’gali’’ un valstij nodokļi jānomaksā..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/01/2015 13:04
Ixxi, varētu padomāt, ka gadalaiks ap jāņiem... Zemenes...
0 0
08/01/2015 13:06
atsaldētas zemenes no problems
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/01/2015 13:06
Man uz svētkiem uzdāvināja burciņu ar irbeņu ievārījumu..esot traki veselīgs, BET-atvēru burciņu un kā viš smird... užas!!!!... pēc vecām zeķēm, vai kaut kā tml...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas