Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7640

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671206 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

07/01/2015 20:44
es raugu kādu murminatora stilbiņu paskrubināt..
0 0
07/01/2015 20:48
un ka ir- ēdams rādās, vai piegarša nelāga?
0 0
07/01/2015 20:48
Flēriņ - man tak kažociņš no vāverēm

Varavīksne .. nu moš labāk nevajag? A ja nu kas - kas Tevi ’atkačās’?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

07/01/2015 20:52
klin klinom višibajut, ti.- labs labu nemaitā.. man pēc tās mušmiru diētas reti kas var kaitēt..
i m u n i t ā t e
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

07/01/2015 20:53
Vo vellos... kažociņš????
Tātad tomēr plēs pa kluso, ja???a man teici ko citu!:))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 20:53
man domāt, ka to neviens nevar precīzi noteikt kad tad Jēzus ir dzimis... Jo rakstiskas liecības katra pauž savu... Galu galā arī tie pieraksti par Jēzu tapa tikai vairākus gadu simtus pēc viņa naves, tikmēr bija-viena tante teica, otra tante arī... Un kas ir patiesība, to neizdibināt...
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

07/01/2015 20:55
ir gana labi, ka to pievelk tuvu pie ziemas saulgriežiem
0 0
07/01/2015 20:57
Flēriņ ... manī no rīta te zvēru pamodināja un apsolīto miega dziesmiņu nodziedāt tā arī neatbrauca ... līdz ar to ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 20:59
Murminātāj, nu nesāc atkal, ja?!!!... Es vispār neesmu kristiete, bet tas man neliedz svētkus svinēt!... arī saulgriežos svinēju... un 24., 25. svinēju..un šodien svinošos apsveicu... ja tev ir problēmas ar to-ej parunā savā diskusijā!..par vīru lietām!
0 0
07/01/2015 21:00
... līdz ar to... lūpa uzmetusies līdz pat vakara tumsai...
0 0
07/01/2015 21:01
Fraise, Tu to man?
Neuzminēji vis!
0 0
07/01/2015 21:03
jaiet uz LNT. tur izreklamēta jauna Šerloka Holmsa filmiādes pirma sērija. Krievijas jaunražojums. nu jalūko- vai pārsitīs pušu agraku laiku veikumu, vai tads pukšķis vien tik būs.bet aktieru ansamblis labs
0 0
07/01/2015 21:04
Vot, kā reiz lasu gudru grāmatu, kur teikts, ka Jaunās Derības teksti ir pierakstīti ne vairāk kā 100 gadus kopš Jēzus dzīvojis... tā putra ar viņa dzimšanas dienu man liekas, vairāk saistīta ar dažādajiem kalendāriem.
Bet lai nu kā, priekā!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 22:25
Lai vai kā, katrs svin, kad viņam tas šķiet pareizi.Ja kāds nesvin, tā taču ir viņa personīga lieta...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 22:26
jocīgs tas jaunais Holms-par jaunu manuprāt!
0 0
07/01/2015 22:27
es nevienu citu Holmsu nespēju skatities..tāpec tagad pat nemeiģinu..
0 0
07/01/2015 22:29
man škiet, ka man patiksies... tikai dikti jāpieseko pagaidam niansēm.Vatsona atveidotajs labi telo, nu jau nelaiķis diemžēl.un Lestreida lomā Bojarskis... njā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 22:29
nē, fima nav slikta..aktieri labi, tikai Holms par jaunu!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

07/01/2015 22:30
Man tās Holmsu filmas nekad nav patikušas, bet tas jaunais... Nu kā indigo bērns:)
0 0
07/01/2015 22:31
atkal vakara ienākot, sajūta, ka nekur vietiņu nevar piemeklēt. visi beņķīši aizsisti.tad nu līdz rītiņam, ar labu nakti
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas