Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7620

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671204 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
07/01/2015 16:09
Līdz pusei jau tiki
Tā turpināt!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

07/01/2015 16:12
VP, var jau ar lupu arī Tevi pētīt kā sīkbūtni.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 16:16
Frīna, sīkbūtnes taču neplēš vāveres... Tās jau pašas mūk, lai kāds neapēd.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 16:17
Ube, Tev lika turpināt...  
0 0
07/01/2015 16:18
Lielbūtne Frīna, zinieties ...

Ixxi, Ubei noveicās, ka viņa paņēma tikai 3 vārdus mēles mežģīšanai, jo pat (4)! = 24
0 0
07/01/2015 16:19
Ixxi, es jau turpinu ... klusiņām
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 16:19
Labs labu nemaitā un laba vajag daudz... Kopā sanāk kaut kas lielāks par standartu...
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 16:21
Ube, Tu mānies, mēs to nedzirdam...
0 0
07/01/2015 16:25
Ixxi, ko nu tur pa gultu skaļi trokšņos 
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 16:27
Nu tad skaidri mums tie Tavi darbi un darbiņi...  
0 0
07/01/2015 17:06
Man arī šodien birojs guļamistabā  Tā kā šodien nolēmu pastrādāt mājās, tad manā gultā ir VISS -dators, telefons, kaķis, dokumenti, dažas konfektes, paciņa ar riekstiem utt.
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 17:09
Lia, tas jau vairs neizklausās pat pēc  3 in 1... Tas jau ir kas vēl krutāks.
0 0
07/01/2015 17:45
Lia, to "utt" lūdzu tā izvērstāk
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 17:46
Nu izvērstais variants tik pieejams sadarbībā.
0 0
07/01/2015 20:24
labvakar.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 20:26
visiem šejienes pareizticīgajiem-sveiciens Ziemassvētkos!
0 0
07/01/2015 20:38
Labvakar.
Par to mums atkal ...
0 0
07/01/2015 20:39
un kas mums šovakar sarunu ēdienkartē kā dienas ēdienspiedāvāts? kuru skauliņus skrubinam? kurus ūdeņus, maisām????
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

07/01/2015 20:40
visiem šejienes pareizticīgajiem-sveiciens Ziemassvētkos!

Tad kāds var precīzi pateikt, kad tas Kristus īsti piedzima?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

07/01/2015 20:41
Labvakar! vaaveris... nav nosalis?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas