Ej vien tad apukaļ migā gulēt, Zvērs... Padziedāšu miega dziesmiņu, lai vieglāk aizmigt... Visas vāveres salā sarāvušās, neviena nederēs... Es savu atsāju mājās, naF ko vazāt apkārt tādā aukstumā..
00
07/01/2015 09:35
Labi. Zvērs gaida miega dziesmiņu dzīvajā izpildījumā Pateicībā par to apņemas klausoties dziesmiņu sasildīt nosalušo vāverīti