Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7580

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671201 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/01/2015 21:30
nē tedra, liec manu prostatu mierā.:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 21:33
noteikti likšu!
0 0
06/01/2015 21:35
ar labu nakti.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 21:37
agrs vēl
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/01/2015 07:25
Labrīt ziemīgajā rītā!!!! Vai tad nu ļauži nemodīsies???
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

07/01/2015 08:17
labrīt!!
0 0
07/01/2015 08:38
Labrīt!
Nibļaustās, nemodiniet ļaužos zvērus!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 09:05
LABRIIT..šon neviens nemožās, jedritvaikociņ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 09:06
Ups, laikam pamodināju V-plēsī zvēru... Ko nu darīs, kas nu būs???
0 0
07/01/2015 09:08
Japps, Dolce ... tā nu viņš ir noticies ... tagad nāksies šim zvēram vāveri upurēt, lai pielabinātos ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 09:09
Lab, ka es nav vāvere ... Un kur gan es tev gaišā dienas laikā un tādā aukstumā gan vāveri ņemšu, A?
0 0
07/01/2015 09:12
Par to bija jāpadomā pirms zvēru modināji
Tagad vairs neko - stiep vien šurpu vāveri (vari arī savu, derēs)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 09:21
Ej vien tad apukaļ migā gulēt, Zvērs... Padziedāšu miega dziesmiņu, lai vieglāk aizmigt... Visas vāveres salā sarāvušās, neviena nederēs...  Es savu atsāju mājās, naF ko vazāt apkārt tādā aukstumā..
0 0
07/01/2015 09:35
Labi. Zvērs gaida miega dziesmiņu dzīvajā izpildījumā
Pateicībā par to apņemas klausoties dziesmiņu sasildīt nosalušo vāverīti
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 09:57
Sasildīs un pēc tam plēsīs???
0 0
07/01/2015 09:58
Ja jau zvērs būs ar dziesmiņu ieaijāts, tad taču neplēsīs
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

07/01/2015 10:01
Un kad būs ieaijāts, jāņem kājas pār pleciem un jāskrien prom???
0 0
07/01/2015 10:02
Ni - tad vairs no vardarbības naff jābaidās
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/01/2015 10:58
labrīt!..plēsoņi un to upuri!
0 0
07/01/2015 10:59
Kaukāds plēsīgs rīts...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas