Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7540

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671200 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/01/2015 16:20
vot interesanti ... vāveres mušmires arī kaltē ziemai, vai tomēr nē ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

06/01/2015 16:30
vaaverim nu gan interese:))
0 0
06/01/2015 16:31
kaltē, priekš visādiem plēsējiem.
0 0
06/01/2015 16:32
Droši zini?
0 0
06/01/2015 16:34
Kā ta, uzmanies!
0 0
06/01/2015 16:35
izklausās bezmaz vai, ka no Tevis jāuzmanās
0 0
06/01/2015 16:36
Baidies, bū...  
Eh, jāiet egli nomušīt. Šodien kamīnā sadegs. Šampis jau iepirkts.
0 0
06/01/2015 16:37
Da štrunc - es no vāver’s nebaidos, nebaidos, nebaidos !!!

... to otro rindiņu nedziedāšu ... nu nebūs pieklājīgi ...
0 0
06/01/2015 16:41
Otro drīkst čukstus austiņā 
0 0
06/01/2015 16:43
nosarksi ... bilde pārkrāsosies
0 0
06/01/2015 16:45
beidzot būs krāsaina bilde
0 0
06/01/2015 16:47
Bilde krāsaina kļūs paļubomu.
Tik kādā krāsā, atkarīgs no dažādiem apstākļiem
(aukstā kniebēja, samaitātā plēsēja, varbūt arī netradicionālo meiteņu darbībām)
0 0
06/01/2015 16:48
Svārstos starp diviem pirmajiem
0 0
06/01/2015 16:50
zila+sarkana ... sanāks lillā!!!       
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 17:14
šodien visu dienu nogulēju, bet drusku labāk ir!, vienīgie sūdi, ka jākurina... un laikam jau pa nakti ar nāksies celties, jo sola traku laiku!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/01/2015 18:12
Piekniebs piekniebs es uz nakti piebāžu pilnu krāsni un ciet.. Līdz rītam silts... tik jāpiešaujas cik stipri krāsnij galus pievērt.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/01/2015 18:12
Piekniebs piekniebs es uz nakti piebāžu pilnu krāsni un ciet.. Līdz rītam silts... tik jāpiešaujas cik stipri krāsnij galus pievērt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 18:20
Man ir centrālapkures katls, kuru nevar pavisam pilnu bāzt... baigi jaudīgais ..tāpēc ielieku kādas 5-6 briketes..un kad izdeg, atkal skrienu piebāzt..., stulbi, bet nav izvēles..
0 0
06/01/2015 18:29
Sol, nu nav jau tik dumi viss ... katlu noregulēt var
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/01/2015 18:31
Hmm, kas ir jaudīgs?es2stāvu māju apkurinu... centrālā pečka nav maza... ja ļauj stipri degt tad var uzlidot orbītā. :-D tādēļ arī tos galus jārauj ciet... Noteikti ir dažādas krāsnis...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas