Baidies, bū... Eh, jāiet egli nomušīt. Šodien kamīnā sadegs. Šampis jau iepirkts.
00
06/01/2015 16:37
Da štrunc - es no vāver’s nebaidos, nebaidos, nebaidos !!!
... to otro rindiņu nedziedāšu ... nu nebūs pieklājīgi ...
00
06/01/2015 16:41
Otro drīkst čukstus austiņā
00
06/01/2015 16:43
nosarksi ... bilde pārkrāsosies
00
06/01/2015 16:45
beidzot būs krāsaina bilde
00
06/01/2015 16:47
Bilde krāsaina kļūs paļubomu. Tik kādā krāsā, atkarīgs no dažādiem apstākļiem (aukstā kniebēja, samaitātā plēsēja, varbūt arī netradicionālo meiteņu darbībām)
Man ir centrālapkures katls, kuru nevar pavisam pilnu bāzt... baigi jaudīgais ..tāpēc ielieku kādas 5-6 briketes..un kad izdeg, atkal skrienu piebāzt..., stulbi, bet nav izvēles..
00
06/01/2015 18:29
Sol, nu nav jau tik dumi viss ... katlu noregulēt var
Hmm, kas ir jaudīgs?es2stāvu māju apkurinu... centrālā pečka nav maza... ja ļauj stipri degt tad var uzlidot orbītā. :-D tādēļ arī tos galus jārauj ciet... Noteikti ir dažādas krāsnis...