Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7500

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671169 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/01/2015 09:46
anekdote par rafaello..
dāma zvana draudzenei "zini, ēdu rafaello un tādu kaifu kā reklāma nejūtu"..:
draudzene: "dura, lai būtu īstais kaifs rafaelllo jāēd Itālijā"

nu kaut ka tā, krieviski tas skanēja labāk
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 10:38
Labrīt!
Laukā saliņš, saulīte..., bet man šodien gultas režīms
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 5539

06/01/2015 10:44
Tedra, tas ir tā ka Tevi apdirš un fiksi noslēpj melnajā kastē, lai nevari godīgi atbildēt.
0 0
06/01/2015 10:47
sole, kas tad nu..??man gan ari vakar vakara likas atkal slimums nāk..
bet nu ir gandriz o.k., tomēr šodienas "celojumu" atlieku..tas nekas ka tikai līdz mašinai..
sargā pats sevi...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 10:53
Anks, man vecā kara trauma-mugura! sen nebija sāpējusi, bet šorīt knapi no gultas izlīdu..cerams jau, ka aties, bez daktera.
0 0
06/01/2015 10:56
mja saprotu..turies..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 11:25
Un vispār-šodien esot Zvaigznes diena!... var izmest eglīti, var vākt ūdeni..no 12-13 tam piemītot dziedinošas spējas..
Ja Zvaigznes dienā saule spīd, būšot labs siena laiks un vispār-vasara! Ja naktī daudz zvaigžņu, tad būs laba raža..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 11:29
Es gan egli vēl nemetīšu. Žēl un ir laba gana. Lai stāv līdz Līgo:))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 11:31
es jau arī nemetīšu, nav neviena skuja nobirusi-tā likšana mitrās smiltīs ir attaisnojusies!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

06/01/2015 11:43
sol... ko nozīmē vākt ūdeni?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

06/01/2015 11:44
Man vienkāršāk, ne es liku egli, ne man jānovāc:)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

06/01/2015 11:45
Mana eglīte arī joprojām krāšņa! Katru vakaru lampiņas ieslēdzu un priecājos:)
Un, tā kā, es dzīvoju pēc visiem kalendāriem, gan veciem, gan jauniem, eglīte katru gadu stāv vismaz līdz 14.janvārim. No 3.Adventes. Ir gana laika papriecāties:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 11:47
no 12-13 šodien ūdeni( var no krāna) salej traukos, bez vāka noliek saules gaismā, lai uzlādējas... pēc tam ilgi saglabājoties svaigs un esot pat ārstniecisks.
Cik tur taisnības -nezinu. Pati nekad neesmu mēģinājusi!
ak, jā..vārīt gan to nevarot-tad pazūd visa iedarbība.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 11:47
Man ir tāds plāns līdz 14. turēt. Parasti pēc Pareizticīgo Z/ sv. metu ārā, bet šogad tik skaista, ka roka necelsies. Ak, šī romantika..:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

06/01/2015 12:10
Tad jau tieši sanāks līdz pareizticīgo jaungadam:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 12:23
Ļoti jauks veids, kā paspilgtināt ziemas tumšos vakarus:) Atceros, kad bērns vēl bija mazs, noturējām līdz janvāra beigām:)
0 0
06/01/2015 12:41
man gan vairs jolkas nav..dažas dienas pēc Jaunā gada sagaidišanas vienmer izmetam..
man tas gluži otrādi traucē pavasara atnakšanai.. nav nekādas vēlmes pagarināt Ziemassvētkus..
tagad jadomā par oliņsvētkiem
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/01/2015 12:42
Anks, vēl jau Valentīndiena pa vidu, ..tev varētu būt aktuāli šogad!!
0 0
06/01/2015 12:44
ak jā ari, nu re un vēl te katru gadu apspriestais 8.marts
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/01/2015 12:51
Var oliņas iekārt eglītē :))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas