Nolemu pacolet veco labo filmu "Atpakalj nakotne", laba 80mito gadu muzika, gerbsanas stils, biku nostaljgi...
Filma, puisis nokljust 30 gadi atpakalj pagatne. Sezu skatos filmu, un jopcik-mapcik, filma taks iznakusi 85gada, tatad ari filmai rovna 30 gadelji, vot sakritiba..., un tad es sajutos tads vecs pensjuks, sabedajos, izvilku no stura gicinju, un trinkskinot to, saku dziedat, ... bij man reiz meitene ar astonpadsmit gadiem, un par siem gadiem, man bij liels prieks, un tadelj saucu es, skaista ir jauniba, skaista ir jauniba, ta nenaks vairs... tad norausu asaru, un eju tirit savu sjufljadku.
0
0