Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 7460

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671166 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 20:41
Anks, interesanta stāvoklī būsi, vai?
0 0
05/01/2015 20:41
iedzeru glāzi ūdens.
0 0
05/01/2015 20:42
dolče, pec svētku labumiem gribas ko absoluti vienkāršu..
ķiegelits ir, jaskatas vai ir tauki
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 20:47
tauku maize jau ir delikatese... un ja vēl tie tauki ir iztecināti no labas cauraugušas, žāvētas gaļiņas... un ar sīpoliņiem..ņammm
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

05/01/2015 20:51
atkal ēdam?

... negribu ne taukmaizi, ne speķmaizi..
labāk tīru avota ūdentiņu un kādu ābolīti, vietējo..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 20:53
cherry, ..no taukiem tauki neveidojas, tā ka var ēst droši!
0 0
05/01/2015 20:54
es neatteiktos no cukurmaizes:)
0 0
05/01/2015 20:54
tauki izradās ir!!!..vēl no pīrāgu galjas kaifs
0 0
05/01/2015 20:57
no gogoļmogoļ (jēlas olas ar cukuru sakultas)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 21:05
Man tauku maizi ar sīpoliem un sāli kārojās tad, kad ar pirmo meitu biju" interesantajā stāvoklī"  Tagad gan vairs nē, jo tadus taukus diezi vai kādreiz vēl ēdīšu..No ekoloģiski pašaudzētas cūciņas... Eh. .ta zaļāka zāle un spožākā saule...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

05/01/2015 21:07
Un atkal ēdat ja???
0 0
05/01/2015 21:09
tikai uzkožam
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 21:15
Nee, ne nēēdu..Vaniļas krēmu tā kā sinkums taisīt..UN vispār, vakars jau klat, neko neēdam... vērojam...
0 0
05/01/2015 21:16
Nolemu pacolet veco labo filmu "Atpakalj nakotne", laba 80mito gadu muzika, gerbsanas stils, biku nostaljgi...
Filma, puisis nokljust 30 gadi atpakalj pagatne. Sezu skatos filmu, un jopcik-mapcik, filma taks iznakusi 85gada, tatad ari filmai rovna 30 gadelji, vot sakritiba..., un tad es sajutos tads vecs pensjuks, sabedajos, izvilku no stura gicinju, un trinkskinot to, saku dziedat, ... bij man reiz meitene ar astonpadsmit gadiem, un par siem gadiem, man bij liels prieks, un tadelj saucu es, skaista ir jauniba, skaista ir jauniba, ta nenaks vairs... tad norausu asaru, un eju tirit savu sjufljadku.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/01/2015 21:19
laba filma, vai tai nebija vairākas sērijas?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 21:19
Bij man reiz meitene, ar astoņppadsmi zobiem, un par šiem zobiem, man bij liels prieks(pavelk Valetam līdz)
0 0
05/01/2015 21:23
Bij vairakas, bet pirma pasa labaka.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 21:23
Un visām pa 18 zobiem..Vai arī pa visām tie 18???
0 0
05/01/2015 21:24
Dolce, beidz romantisko nostaljgi bojat.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/01/2015 21:25
A nav ko dzīvot pagātnē, jāraugās nākotnē, lai var izdzīvot šeit un tagad...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas