labs tosts!!! Lai notiek! Pavelku savu šarlotīti... tagad kopā ar riekstiem un cieto... Vāver-p., kāsāksi pirmdienu, tāda būs visa nedēļa...
00
05/01/2015 16:05
pa tv tāds interesants koncerts rādās. latviešu teātru izrāžu dziesmas. un izpilda mūsdienu estrādes populārie izpildītāji. tad sinteresants salikums un pirms katras dziesmas fona, autora pārdomas par konkrēto izrādi, par dziesmu. jauki.
00
05/01/2015 16:08
fraise, paldies es ari iesledzu..
00
05/01/2015 16:09
Ixxi ... nu par to 1-dienu un nedēļu ... dikten jauka doma, jāpaštuko ...